Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hootowl

Czy warto kupywać na perfunio.pl?

Polecane posty

Gość Hootowl

Mam ochote zamowić perfumy na perfunio ale nie wiem czy jest to zaufana stronka, zamawiał już ktoś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira324
Korzystałam z odpowiedników w sklepie perfunio.pl. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do zakupu po złych doświadczeniach kupując odpowiedniki po 10-30 zł za 100ml. Nie wierzylam też w komentarze na ich FB ... pomyślałam - nie możliwe żę są aż tak dobre - zaryzykowałam. Zamówiłam moje ulubione wody perfumowane Euforię, Si, Olympea. Paczkę dostałam na drugi dzień. Była bardzo dobrze zapakowana. Nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam wąchać - to jest to! Po 2 tygodniach użytkowania stwierdzam ze śmiałością: nie śmierdzą spirytusem, zapach jest głęboki, utrzymuje się długo 1-2 dni w zależności który zapach. Euforia jest mocniejsza więc logicznie dłużej się trzyma. W pracy koleżanki od razu zauważyły ze używam odpowiedników z jakiejś innej firmy :-) Teraz z koleżankami robimy większe zamówienie :) Śmiało mogę polecić. Znalazłam też katalog w którym można łatwo poznać który zapach któremu w sklepie odpowiada: http://odpowiednikirefan.pl Od razu uprzedzę odpowiedzi dziewczyn które stać na oryginalne WODY PERFUMOWANE nie mylić z WODAMI TOALETOWYMI np. z Rosomaka za niewielkie pieniądze . Nie stać mnie na wody perfumowane za 400zł w zwyż dlatego uważam że w Perfunio można zakupić doskonałą alternatywę. Zamiast od razu krytykować warto najpierw kupić nawet małą pojemność i się przekonać bo to nie są te śmierdzące za kilka złotych jak w innych sklepach lub bazarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia323
Również kupowałam na http://perfunio.pl zapach Si. Pachnie identycznie jak właściwy. Szybka przesyłka. Ja ze swej strony polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika432
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek654
Bardzo dobre perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka75
super perfumeria !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Borczak
Kupiłam Eufforię na perfunio.pl. Zapach identyczny. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×