Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce zapraszać rodziców męża na urodziny dziecka

Polecane posty

Gość gość
nie no jakieś żarty z tymi urodzinami (ten wątek jest bardziej interesujący), a jeżeli 1 listopad to jest jakaś "gorsza" data to jakie są te lepsze? pytam z ciekawości bo do tej pory jakoś nie spotkałam się z tym żeby jakieś urodziny były oceniane przez pryzmat daty, a mam znajomych urodzonych 13go itd i nigdy przenigdy nie spotkałam się z tym żeby ktoś uważał to za nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, wolę już 13 niż w 1 listopada :( No masakryczna data, najgorsza jaka może być w całym kalendarzu , ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 grudzień to też taka nieciekawa. Ale daty sobie człowiek nie wybiera. Ja mam koleżankę z 29 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgoszy chyba jednak 1 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie gadać o tym 1 listopada bo to już nudne sie robi. Matka dziecka urodzonego w tej dacie ma podejrzewam mniejszy z tym problem niż wy. Dla was to tylko grobowe święto, a dla niej coś więcej i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziny to czas zabawy, nie można się kłócić czy denerwować bo to tylko popsuje atmosferę. Urodziny mojego dziecka były naprawdę bardo fajną imprezą. Bo pierwszy raz postanowiłam sama od a do z je zorganizować . Zamówiłam mnóstwo rzeczy z https://godanparty.pl/ do dekoracji sali. I mnóstwo balonów. Maciuś był bardzo szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×