Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet niezbyt przystojny

Na co lecą kobiety oprócz wyglądu ?

Polecane posty

Gość Facet niezbyt przystojny

Samochód ? Pytanie tylko do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na charyzme,dobra bajere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie charakter jest pierwszym kryterium,potem wygląd mimo że sama jestem bardzo ładna. Nigdy na odwrót. Nie chce wejść w zwiazek z pierwszym lepszym dlatego w wieku 23l mam tylko 3 związki za sobą , najdłuższy trwał 8 miesięcy ;) poznałam się na ludziach i raczej nikt mnie nie oszuka:) Nie zwiaze się z facetem który patrzy na wygląd albo jest jakiś felerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wygląd, dla nich liczy się najbardziej hajs i tyle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
charakter, dobra bajere i poczucie humoru, kase, wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golca nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet na d**e, cycki, wygląd, kase tez, szukaja dziewczyn 'z dobrych domow' czyli bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan22
Na charakter, na to czy masz mózg i go używasz i jaki jesteś na codzień ;) Ale większość Nas facetów powie, że kasa, wygląd w 100% sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
charakter i wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest pewność siebie. Reszty można nie mieć jak się jest pewnym i bezczelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nic pewnosc siebie i bezczelnosc jak sie chodzi w czarnych skarpetach i lachach za 40 zl.. dla mnie facet musi wygladac. sama dbam o dobior nietuzinkowej garderoby - ubior z charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hehe przyznaj ze ciężko mieć pewność siebie jeśli ma się taka sytuacje życiowa :), ale gdyby to miało miejsce to kobieta by raczej założyła ze ten dziwny ubiór to jakaś wyjątkowa sytuacja przy takiej dozie pewności siebie i na codzień ubiera się nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa jeszcze raz "ziś " ze chlop musi dzieciom majatek gromadzic bo juz niemlody a dzieci leniwe i male to niech im odklada kosztem ciuchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to jest bonus do całości czyli charakteru, pewności siebie i zaradności. Mężczyzna nie musi być piękny jak model ale musi mieć w sobie to coś a te coś to dla każdej kobiety jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby nie klikał na babskich forach i nie był ekspertem od kobiet, poza tym zeby dbał o swój wyglad /higiena, estetyka, ubiór/, żeby nie był leniem i szowinista, żeby był pracowity, kulturalny... patrzę na to, co napisałam i stwierdzam, ze zostanę lesbijką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, zostań lesbijką! to ci się opłaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy się na kasę i ładny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne na wygląd,inne na auto,jeszcze inne na charakter ale tych ostatnich to chyba mało jest. Kwestia która na co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest biedny i brzydki to nawet bezzebna tajka na niego nie poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas z Krakowa
Na dużych mężczyzn w dużych samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest... facet musi być odrobinke wyższy ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondas Na koszykarzy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ox123
kobiety lecą na komplementy! Ale tylko takie wyszukane. Opisuj ją tak, jak sama chciałaby być postrzegana przez społeczeństwo . To sprawdzony trik psychologiczny dzięki któremu będzie chciała przebywać w Twoim towarzystwie, będzie się po prostu dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intelekt, poczucie humoru i TO COŚ. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na krzywe chodniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewność siebie! Zdecydowanie. Poznałam faceta który moze nie jest paskudny ale kompletnie nie w moim typie i właściwie nawet mi sie nie podoba w sensie takim ze gdybym spotkała go gdzies w klubie czy na ulicy to nie zwróciłabym na niego uwagi. Ale sytuacja byłam odwrotna. Ja spodobałam sie jemu wiec zagadał. Raz drugi trzeci. Ciagle go zbywalam ale nie ustawał i w pewnym momencie powiedział mi wprost ze mu sie podobam i chce uprawiać ze mna seks. Ni mniej ni wiecej. Oszalałam... juz pal lich zainteresowanie mna ale ta jego swoboda w zachowaniu, pewność siebie, brak kompleksów. On jest w stanie stanąć przede mna z 'interesem' na wierzchu i kompletnie sie nie krępuje. Strasznie mnie to kręci mimo ze początkowo był nawet poniżej straconej pozycji. Także pewność siebie. Nawet jesli pozorna to przecież dobrze udawana zdecydowanie zainteresuje kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki odważny, prężący się z interesem jest skreślony na starcie. Nie lubię macho bo tak facet do kawal uja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię skromnych , nie kazda lubi pewnych siebie :3 i musi mieć niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×