Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet niezbyt przystojny

Na co lecą kobiety oprócz wyglądu ?

Polecane posty

Gość gość
Na wydepilowaną klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co chce się zlesbić: Normalny facet nie może tutaj nic napisać bo to forum dla debili, znaczy się debilek? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideału nie znalazłam
Na pewno nie na facetów zniewiesciałych gadatliwych niezdecydowanych czy zakłamanych,typ macho agresywni czy nałogowcy tez odpadają...mój ideał to facet silny wysoki odważny w sensie że umiałby mnie obronić,małomówny,opanowany,uczciwy i opiekunczy,pracowity,niekoniecznie bogaty ale niegłupi,wysportowany,samodzielny,lojalny...taki przy którym mogłabym sie czuć ogólnie bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siła fizyczna odwaga dobre serce intelekt zasady moralne wysoki wzrost...przyznam że lubie dominować w związku(ale potrafie tez chodzic na kompromis) i faceci chcący rządzic mną,zaborczy odpadają na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhuu7ghji8865
Lubie skromnych ale wiedzących czego chcą,inteligentnych,uczciwych,zadbanych chociaz nie wymagam mega przystojniaka..poniewaz ostatni mój partner nie interesował sie mną teraz patrzyłabym czy męzczyzna jest troskliwy,czy nie jest egoistą,chamem,kłamcą,czy nie ma skłonnosci do picia i czy nie ciągnie go do innych bab..lubie tez jak mezczyzna ma jakies pasje,zainteresowania...typ siedzący godzinami przed tv nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie u mężczyzny liczy się CHARAKTER: pewność siebie, lekki dystans w stosunku do kobiety, poczucie humoru i to, że on "wie, czego chce" a nie jest gnojkiem, który "kręci" i manipuluje według swojego "widzimisię". Ostatnio w necie poznałam DWÓCH TAKICH: jeden- zwykły gnojek, który pisał ze mną długo ale "nie wyszedł poza internet" i nawet nie pozwolił na kontakt telefoniczny, a DRUGI- to taki jak opisałam na wstępie: facet "pierwsza klasa"- nie wyobrażacie sobie JAKA TO RÓŻNICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd - kwestia gustu kobiety,jedna lubi czarnych, inna blondynów a inna łysych ale charakterem można zatrzymać kobiete żeby nie poszła do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisala jedna wyzej wszystkie kobiety leca na facetow silnych NATYCHMIAST manifestujacych swoje seksualne intencje i natychmiast doporowadzajacych do seksu, nawet jak one tego nie chce. Ona musi byc zdominowana i tylk wtedy to dziala. Te co lubia dominowac zdradzaja, wiec kobieta nawet dominujaca potrzebuj***ardziej dominujacego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zwracają uwagę na siłę faceta, jego pierwszą bajerę, to coś... Może kiedyś zwracały uwagę na samochód, ale teraz kiedy super auto już nie jest czymś wyjątkowym??!! Ogólnie facet musi być silny, dobry w łóżku i inteligentny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
To wszustko bzdury jestes glupi i ograniczony,wiec na ciebie nikt nie poleci,kazdy wie,ze uroda przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklistanumer400
Na motocyklistów. Chcesz mieć ładną kobietę ? Kup motor i zobaczysz jakie będziesz miał powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wzrost - twarz - wage - mięśnie - ubiór - fryzure - kase - zawód znajomych - opinie koleżanek - opinie matki - pewność siebie - charakter - inteligencje - zaradność - mieszkanie - samochód - gest - długość penisa - brak prawictwa - wiek - uzębienie - konto na kafe więcej grzechów nie pamiętam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na sposób bycia i zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfajnalala
Na siłę fizyczną wygląd niekoniecznie przystojny ale dobrze zbudowany wysoki ,zaradnosc niekoniecznie bogaty ale też nie fajtłapa pracujący za psie grosze,odpowiedzialnosc,zdecydowanie-chwiejni niezdecydowani to tragedia,samodzielnosc,opiekunczosc w stosunku do kobiety,zeby potrafił ją obronić,wesprzeć..poza tym nie znosze cwaniaków kłamczuchów takich zbyt pewnych siebie kolesi,opanowanie wskazane..aa i gadatliwi pierdołowaci odpadają..zeby był w miare inteligentny i nie był egoistą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwosc odwaga szlachetnosc inteligencja siła psychiczna moralnosc czyli cechy które posiada mój autorytet pan Wojtek Sumlinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motocyklisci pędzący na złamanie karku to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię łagodnego w życiu codziennym ale jednoczesnie dobrze zbudowanego i twardziela ,to istotne żeby mnie pociągał. Poza tym fajnie jak nie ma nałogów głupich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka alfaa
Siła fizyczna i psychiczna uczciwosc odpowiedzialnosc troskliwosc dobre serce dla jego kobiety niekoniecznie dla innych,czułosc,mądrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie silnych twardzieli ale dla mnie kochanych,nie będę kłamała i przyznam sie że wzrost i rozmiar penisa tez nie jest dla mnie bez znaczenia..równiez nie znosze nałogowców bo to się wiąże ze słabym charakterem,no moze palenie od biedy bym zaakceptowała..typowy koks bezmózgowiec tez nie dla mnie..lubie mezczyzn szczerych i konkretnych którzy potrafią od razu sie okreslic i nie uciekają w jakies debilne gierki....aaa i kobieta musi byc dla niego na pierwszym miejscu,fajnie jak facet nie ględzi tylko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znosze typowych macho i lubiących alkohol,poleciałabym na inteligentnego i dobrego goscia z siłowni niekoniecznie przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćh78i9yy78hhji
Agresywni nadpobudliwi czy kobieciarze nie mają szans..raczej skromny opiekunczy i zaradny no i lubiący seks ..wierny prawdomówny silny psychicznie ,ktos w kim miałabym oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Min 10 tys miesiecznie musi zarabiać i nie być skąpy,facet na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zarobki, był zaradny no i żeby chciał się kochać nie więcej niż raz w miesiącu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda ale już bardzo doświadczona seksualnie dziewczyna zrobi wszystko aby zapewnić Ci rozkosz. Seks telefon traktuje jaką ogromną przyjemność, orgazm najłatwiej osiągam słuchając męskiego głosu. Możemy więc zrobić sobie dobrze nawzajem, nie wykluczam też czegoś więcej. Czekam na Ciebie, poznajmy się lepiej:) http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ramonechę i motocykl typu chopper lub cruiser.mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi byc metroseksualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawiczkòw lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×