Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natura zawsze wygrywa

Przez walke o dominacje z facetami kobiety pozostają samotne

Polecane posty

Gość gość
Przeciez na zbiorniku mozna sobie znalezc kogos do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pracy w kopalni dla kobiet jak zwykle pierdzieli wypierdek pierdzacy w stołek, ktoremu mamusia pod nos obiadek serwuje. A zjechałeś ty sam kiedyś na dół kopalni, czy sobie przypisujesz dokonania innych facetów? Co do arabow tu nie przyjada bo faceci Polaczki sa sami jak araby swoje matki, corki, zony, synowe, dziewczyny traktuja tak samo tylko w bardziej ukryty sposób, no i nie chodza okutane w te szmaty na głowiei niewycinaja im łechtaczek, bo Polacy nawet nie wiedza gdzie kobiety je mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 20 latach małżeństwa dowiedziałam sie od męża co to jest partnerstwo wg niego. Mężczyzna chodzi do pracy i zarabia pieniadze, a kobieta siedzi w domu i wszystko w nim robi... Stał sie takim samym debilem jak jego ojciec, juz wiem dlaczego sabotował kazde moje podjecie jakis kursow dokształcajacych, chodzenie dopracy, staze itd... I nigdy nic nie robił w domu i przy dziecku. Kobiety polscy faceci to hooje, ktorzy beda was traktowac jak worki na spermei sprzataczki, swoje matki tez tak traktowali tjich ojcowie. Olejcie i szukajcie cudzoziemcow przynajmniej ładniejsze dzieci będa a nie jak łyse bandziory a po 40tce jak Wałesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Zawsze jednak jak będziesz za bardzo podskakiwał i się panoszył, ubliżał kobiecie, okazywał swoją wyższość jak na tym forum, wymuszał różne rzeczy możesz dostać patelnią w pysk.Zawsze kiedy przegniesz pałę możesz przez miesiąc albo dłużej jechać na ręcznym albo być zmuszonym do korzystania z usług panienek z agencji. I tak " mądry mężczyzno" twoja "mądrość i przewaga nad kobietą" skończy się z chwilą pokazania ci twojego miejsca. Ponadto wielu "wielkich" naukowców posiadało żony, nie mniej mądrych od nich i bywało tak że dokonania naukowe, pomysły były zasługa właśnie tych żon a c***anowie sobie te pomysły i teorie przywłaszczali. Ponadto nadal w wielu środowiskach nie ma sprzyjającej atmosfery i chęci uczenia dziewczynek tego czego uczy się chłopców wychodząc z założenia że każda dziewczynka nadaje się wyłącznie do humanistyki, garów , spraw domowych. Jacy "wodzowie".. ? Co tu jest do podziwiania u takich "wodzów" ? Wojenki, rzezie, morderstwa, intrygi, grabieże, używanie religii do podporządkowywania sobie podbitych narodów, kasacja niewygodnych osób? Też mi jest co podziwiać.... Wami kieruje głownie testosteron i to co macie w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość009
babom od tej "wolności" i równouprawnienia po prostu odbija palma, podobnie jak bambusom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.08.29 Nie posraj się debilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego nowego bloga www.Zyciepo30.com.pl Porady, sentencje, spostrzeżenia i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 2017.08.29 Nie posraj się debilku. Zgłoś a co? niby nie prawda? Babom ta "wolność" na dobre nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojenki, rzezie, morderstwa, intrygi, grabieże, używanie religii do podporządkowywania sobie podbitych narodów, kasacja niewygodnych osób? Bo to wina kobiet. Mężczyźni robią te rzeczy bo muszą utrzymać rodzinę. Dlatego muszą wejść na czyjś teren i zabrać, zdobyć pokonać innego samca dla jaśnie hrabiny, jego kobiecie. Teraz jest nas za dużo i dlatego musimy uciekać się do takich rzeczy. Dóbr i surowców jest za mało by jedna planeta wykarmiła wszystkie szczury. To wy nas podjudzacie i zmuszacie do takich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru apogeum
selekcji naturalnej nie da się oszukać, debile oraz nieudaczniki po prostu wyginą w taki lub inny sposób, bo nawet debil z odziedziczoną kasą zginie z głupoty i tępoty, a nieudacznik żyjący z socjalu upasie się jak świnia i zdechnie, natura jest sprawiedliwa, pozbywa się tych nie przystosowanych do przeżycia w obecnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.09.03 Mam wrażenie że nawet nie ukończyłeś podstawówki...... Ten debil z Korei Północnej robi to co robi "dla kobiety"? Hitler i Stalin też to wszystko " robili dla kobiety" ? Walnij się w ten durny łeb rozwielitko umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
017.09.01 Marzą ci się czasy kiedy to kobieta mogła co najwyżej czytać romansidła dla kucht. I nie mogła się kształcić a jej jedynym i głównym zadaniem było służyć obszczajmurowi znanego pod określeniem mąż. Cóż.... zawsze możesz wyjechać do Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×