Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Czy jestem przegrywem?

Polecane posty

Hej. Mam 22 lata, jestem niepełnosprawna od urodzenia poruszam się na wózku. Nadal mieszkam z rodzicami. Jeśli chodzi o czynności dnia codziennego to w jednych sobie radze a w drugich potrzebuje pomocy innych osób. Staram się robić coraz więcej rzeczy sama, chociaż często lenistwo wygrywa Jeśli chodzi o edukacje to po skończeniu LO siedzę w domu, ale co roku podchodzę do matury no i jakoś zawsze tak wychodzi, że matmy nie zdaje. Myślę nad zapisaniem się na zajęcia Warsztatów Terapii Zajęciowej, Nigdy nie miałam znajomych poza internetem, a nawet z tymi z internetów rzadko gadam. Jedyni moi znajomi poza netem to moi rehabilitanci z drugiego końca polski których widzę dwa razy, trzy razy do roku po dwa tygodnie. Chłopacy są prawie w moim wieku i zazwyczaj śmiejemy się i wygłupiamy. Byłam okropnym dzieckiem, kiedy bawiłam się z innymi dziećmi to wszystko musiało być po mojej myśli. Nawet nasze kwestie w zabawach dzieciaki musiały powtarzać po mnie. W podstawówce miałam nauczanie indywidualne, a natomiast w gimnazjum i liceum jakoś zawsze byłam na uboczu, z nikim nie gadałam, chociaż próbowałam nawiązać kontakt, ale gdy rozmowy się nie kleiły to zrezygnowałam. Nigdy nie byłam w związku, ba nawet nigdy chłopa za rękę nie trzymałam, nie licząc oczywiście rehabilitacji, Miałam tylko dwa nieodwzajemnione zauroczenia. Nawet mi się nie śpieszy do bycia z kimś Urodą nie grzeszę, chociaż niektórzy myślą, że jestem urocza. Plusem jest też, że wyglądam na sporo młodszą niż jestem Ostatnio zaczęłam się odchudzać i już widać pierwsze efekty. Styl ubierania się też mam dość dziecinny. Lubię wiązać włosy w dwa kucyki oraz pastelowe kolorki i typowe nastoletnie ubrania Często czytam książki obyczajowe dla nastolatek. Interesuje się też głównie kulturą, modą,muzyką i kinematografią Japonii. Większość czasu spędzam albo z rodzicami na mieście, albo na spacerach, albo na rehabilitacji albo przed kompem. Mam też delikatne problemy z mową Czy obiektywnie patrząc jestem przegrywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie patrząc widuje ten wpis na wielu forach, a co gorsza wstawiasz sporo zdjęć jakieś dziewczyny z której pewnie robisz sobie jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
nie jesteś zadnym przegrywem . Jesteś sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×