Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Rosie18

Tabletki odchudzające

Polecane posty

Gość Aguś43L
Stosowałam African Mango jest świetne! Jest wiele podróbek bo to popularny środek więc najlepiej dowiedz się więcej na stronie producenta http://nplink.net/8VpqOqTl tylko oryginalne działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam u brytyjskiego producenta vital progres, po miesiącu schudłam 5 kg dla mnie super możesz się zapoznać z nim na stronie https://africanmangosklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim i dla mnie to jest skuteczny sposóśb na odchudzanie. Moim zdaniem warto spróbowąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się stracić 14 kg przy pomocy tabletek Slimunox. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o też mam mango z VP ;) dla mnie ok, drugi miesiąc stosowania i jak na razie 6 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati_nati88
Jak masz kilka zbędnych kilogramów lub tłuszcz odkłada ci się w miejscach, z których bardzo trudno go usunąć metodami takimi, jak dieta czy ćwiczenia to wierz mi, że same tabletki Ci nie pomogą… Może wypróbuj jakieś zabiegi? Np. w CZS mają wiele zabiegów odchudzających. Osobiście polecam kriolipolizę i endermologię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów, więc uważam, ze suplementy stosowane odpowiednio i odpowiednio dobrane są jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z tabletkami, albo zapomnę wziąć albo ktoś ze mną jest a nie bardzo chcę się dzielić informacją że wspomagam się suplementem. Dlatego wybrałam fitt spray pro, po pierwsze jest dyskretny wygląda jak odświeżacz do ust, do tego hamuje apetyt co podczas diety jest bardzo pomocne i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dla mnie numer jeden, a znalazłam go tutaj https://supple.pl/r/spalanie-tkanki-tluszczowej-ranking-najlepszych-produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten fitt spray wygląda obiecująco, chyba się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli przy Slimunox będziesz systematycznie zmieniała swoją dietę to schudniesz i utrzymasz wagę. Bardzo ważne jest to, co będziesz robiła po zakończeniu kuracji. Slimunox pomoże schudnąć, ale dla utrzymania nowej wagi sama musisz wykonać sporo pracy. Później najważniejsza jest już tylko dieta i aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam pozytywnie zaskoczona skutecznością tabletek Foreverslim.Na początku szło mi bardzo marnie ale jak zmieniłam dietę kupiłam sobie bieżnię ,i waga poszybowała w dól.Warto poświęcić trzy miesiące aby mieć z powrotem figurę nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto spróbować Sibutramine lub Phentermine Badzo dobrze tolerowane przez dziewczyny, chcecie więcej info napisz na meil chętnie odpowiem. dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zastosowanie Slimunox jest jak nabardziej dobrym pomysłem w przypadku walki ze słodyczami, gdy sama dieta nam nie chce pomóc. Zresztą prawdfa jest taka, że same diety raczej nie pomagając, bo albo są zbyt rygorystyczne i natychmiast powodują efekt jojo, albo zle dobrane i efekt taki sam. Dużo daje odpowiednie dobranie suplementu wspomagającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś tabletki mnie nie przekonują, dlatego poszukałam czegoś co będzie odpowiadało moim oczekiwaniom i znalazłam. https://fittspray.com Oto składniki najważniejsze wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej kofeina - alkoidy w niej zawarte powodują szybszą pracę narządów wewnętrznych a co za tym idzie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, garcinia cambogia - zawiera kwas hydroksycytrynowy HCA który spowalnia przemianę węglowodanów w tłuszcze i hamuje apetyt, l-karnityna - uniemożliwia tworzenie zapasów i redukuje juz istniejącą podskórną tkankę tłuszczową, african mango - stymuluje wydzielanie leptyny co jest sygnałem dla organizmu że może dysponować zapasami energii zgromadzonymi w tkance tłuszczowej. I jest jeszcze kilka ekstraktów roślinnych bogatych w błonnik. Do tego hamuje łaknienie więc wytrwanie w diecie nie jest problemem :) Z takim składem jeszcze się nie spotkałam, stosuję go od dwóch tygodni jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.Bo życie z nadmiarem kilogramów wcale nie jest fajne i lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina56

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Frączek

Slimunox  nie działa! Zero zero zero kg mniej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlbinaOssa

ino nie mogę schudnąć nic a nic po slimunoxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja się na temat Slimunox nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Slimunox jest spadek wagi o 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkowa

Moja waga ani drgnie a stosuję dietę kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VegaTi

Dieta bialkowa lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniaaa

Mi nic nie pomaga żadna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaG

Żaden slimunox nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×