Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół downa

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, czy znacie matki, które urodziły dziecko z ZD? Ile miały lat w czasie porodu?Czy wiedziały jeszcze będąc w ciąży, że dziecko urodzi się z trisomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam,wiedziała,urodzila w wieku 39 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja urodziła w wieku 35, ale nie wiem, czy wiedziała, że będzie chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa miala 41 lat i nie wiedziala, ze dzieko bedzie chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 36 lat. Nie wiem czy wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 robiła badania prenatalne? Bo z racji wieku należą jej się bezpłatne. Mojej koleżanki znajoma urodziła dziecko z ZD mając 25 lat, 10 lat później urodziła zdrowe dziecko,moja sąsiadka urodziła dziecko z ZD 30 lat temu mając 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka męża miała 53 lat jak urodził a chore dziecko. Potem po 2 latach znowu była w ciąży i urodziło się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z forum o macierzynstwie trolu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeski błąd 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co czeski blad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast 35 lat napisałam 53 :) a wiesz na co się mówi "Czeski błąd"? Sprawdź w wujku Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną młodą. Miała 27 lat kiedy urodziła dziecko z ZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka z lo urodziła w wiwku26 lat synka z zd. Wiedziała że dziecko będzie chore, całą ciążę prowadziła w Uk więc gdyby chciała usunąć ciąże to nie miałaby z tym problemu. 9lat później urodziła zdrowego chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiedzialam. Gdy zaszlam mialam 37 lat, maz 36. Jednak ja staralam sie od 30 roku zycia. Mam kolezanke, ktorej w ciazy stwierdzono ZD . Miala 33 lata maz 37. Jednak usunela. Nie moglam. Teraz jest ciezko, bywa naprawde. Zalezy od stopnia. Jak bylam w szpitalu byla kobieta z chlopczykiem z ZD w takim stopniu, ze odrazu po obudzeniu zakladala mu kask i ochraniacze na kolana i lokcie. Jesli chodzi o wiek to ta pani miala 39 lat a chlopczyk 4. U niej jednak na USG bylo wszystko OK. Z tego wzgledu nie przeprowadzala innych badan. Nie wiedziala po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Dzieci z zespołem downa są nazywane dziecmi Bożymi. One maja "latwiej i blizej" niz zwykli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelybyscie jakbyście wiedziały? CZY nie ze względów religijnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie stoję przed takim wyborem to mogę gdybać. Ta moja koleżanka, która urodziła w uk, też zawsze powtarzała, że usunelaby. I wiara nie ma tu nic do rzeczy, bo laska pochodzi z ateistycznej rodziny. A mimo to nie usunęła ciąży wiedząc że dziecko będzie miało zd. Jak sama mówi po prostu nie mogła i tyle. Czy żałuję? Mówi że nie myśli o tym w takich kategoriach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli świadomie rodzą dzieci to niech same się opiekują, nie oczekują pomocy i litości, to ich decyzja i ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. 23 lata jak urodzila. Tez widuje w autobusie młoda mamę z dziewczynką z zd. Pewnie miała około 25 lat jak urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 Uważaj żeby twoje dziecko nie daj boże kiedyś nie zachorowało. Tez nie oczekuj pomocy ani litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p**do, jeżeli się rozchoruje w trakcie to należy mu się leczenie, ale świadome rodzenie chorego dziecka to wuj nas podatników obchodzi, matka se świadomie rodzi chore dziecko to jej problem i odpieprz się od nas podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 jakim złym człowiekiem musisz być ze tak piszesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś p**do, jeżeli się rozchoruje w trakcie to należy mu się leczenie, ale świadome rodzenie chorego dziecka to wuj nas podatników obchodzi, matka se świadomie rodzi chore dziecko to jej problem i odpieprz się od nas podatników xxxxx tak samo nikogo nie obchodzi na co idą twoje podatki. Nie chcesz by chore dzieci z ZD były leczone za twoje podatki to się zwolnij i rób na czarno, bo co to matki chorych dzieci obchodzi. Ja mam zdrowe dzieci, ale akurat na to to bym nigdy obcemu dziecku nie pożałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×