Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urządzamy nowe mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

Właśnie urządzamy z mężem nowe mieszkanie. W łazience turkus – dodatki brąz i biel. W kuchni mamy kolor bananowy. Za to nie możemy się zdecydować na kolor w salonie. Mamy już dodatki w kolorze zieleni i turkusu. Chcielibyśmy żeby było jasno i przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory przez Państwa wybrane można przypisać do barw pastelowych i znajdzie się ich dość sporo w Państwa mieszkaniu, dlatego aby nie przesadzać z ich ilością, moją propozycją jest pomalowanie ścian w salonie na kolor zaczerpnięty z innego pomieszczenia np. kolor brązowy, idealnie pasuje do jasnej zieleni i turkusu, doda wnętrzu przytulości, ale także elegancji. Efekt łączenia brązów z turkusem i błękitem daje przyjemny efekt. Kolor można wybrać z naszej palety barw beży i brązów. Zaproponuję trzy odcienie z tej kolekcji. CAFE LATTE – to kolor w ciepłym odcieniu, chłodniejszą propozycją jest BURZA PIASKOWA, natomiast najchłodniejszym odcieniem będzie SZLACHETNA GLINKA. Każdy z tych kolorów stworzy przyjemną kompozycję kolorystyczną z zielenią. Moją drugą propozycją jest pomalowanie jednej ze ścian na intensywniejszy kolor – mógłby to być kolor z palety zieleni, zaczerpnięty z jednego z Państwa dodatków. Zieleń należy do kolorów uspokajających, dlatego sprawdzi się we wnętrzu spełniającym rolę salonu. Wszystkie nasze kolory i produkty znajdziesz na stronie www.dekoral.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jakieś jasne brązy będą fajnie pasowały, ewentualnie coś w klimatach kremowych też może pasować. Kwestia dopasowania pod wasz klimat. A oglądaliście w sieci gotowe aranżacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm… moim zdaniem idealnym tłem dla takich kolorowych dodatków będą bardzo jasne, stonowane barwy. A wiecie już czym wyłożycie podłogę? Słyszałam wiele dobrego o konglomeracie kwarcytowym firmy Technistone. Ponoć ten materiał świetnie sprawdza się nawet w salonach. http://www.technistone.com/pl/ bardzo podobają mi się produkty z linii Noble. Imitują marmur, a teraz jest to bardzo modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka456
Jak urządzasz nowe mieszkanie to zerknij na propozycje na; https://www.leifheitsklep.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie. Sklep dla domu, jak na pierwsze zakupy to znajdziesz wiele przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja kończę już urządzać mieszkanie i już nie mogę doczekać się kiedy się w końcu wprowadzimy. Wczoraj przyszedł nam narożnik z allmeblo i jestem w nim zakochana. Wygląda pięknie a jaki wygodny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×