Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Studia

Polecane posty

Gość gość

Cześć, od jakiegoś czasu rozważam nad studiowaniem geoinformatyki jednak wiem, że prawdopodobnie nie dostanę sie na PW gdzie ten kierunek jest już prowadzony od samego początku. Drugą możliwością na którą bardziej się nastawiam jest studiowanie geografii na UW i jest tam specjalność geoinformatyka. Dlatego więc pytam czy to ma sens? Czy to oznaczałoby jakieś gorsze przygotowanie? Proszę o wasze opinie na temat tego kierunku i ogólnie na cały zarys mojego planu. Czy łatwo znaleźć pracę, czy lepiej byłoby postawić na jakiś popularny kierunek typu FiR lub filologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu chcesz studiować we Wrocławiu? Czemu? Co nie możesz studiować w Opolu? Na wrocławskiej uczelni w Opolu czyli na wyższej szkole bankowej we Wrocławiu wydział ekonomiczny w Opolu? Możesz studiować tam inżyniera to Wrocławska uczelnia w Opolu i nazywa się tak wyższa Szkoła bankowa we Wrocławiu wydział ekonomiczny w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie we Wrocławiu tylko w Warszawie. Chodzi mi tutaj konkretnie o kierunek a nie o uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wybiera sie ktos z was na studia do warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ;) Idę na Psychoterroryzm na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Celuję w studia zaoczne, bo chcę jednocześnie pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
Kochani rynek pracy się zmienił obecnie studia dzienne to nie jest żaden atut, pracodawca bardziej ceni studia zaoczne + doświadczenie zawodowe, bo tego nie da się kupić. Dobre szkoły takie jak Wyższa Szkoła Handlowa które mają masę specjalizacji i kierunków - http://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie ich dyplom daje prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspian55
jak wszyscy skończą informatykę to wszyscy potem znajdą pracę?? wątpię, ja wole studia na wyższej szkole bezpieczeństwa, ba tam kształcą pod kątem wymagań rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFF

Ja z geoinformatyki zdecydowałem się przeskoczyć na architekturę krajobrazu w Gdańskiej Szkole Wyższej http://gsw.gda.pl/ . Jak pokazał czas, wybor ten okazał się rewelacyjnym strzałem w 10.  Wyciągnąłem stamtąd sporą wiedzę i doświadczenie, które do dziś wykorzystuję w pracy. Z całą pewnością mogę powiedzieć, iż były to moje studia marzeń. Super wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekos

Skończyłem bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją Specjalista ds. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni www.wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia  i lepiej wybrać nie mogłem. Kierunek jest przyszłościowy, sensowny, gwarantuje pracę. Poczytajcie sobie o uczelni - WSGE w Józefowie, ja ją bardzo dobrze oceniam, fajna kadra i ciekawe kierunki, może coś was tam zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba20

To prawda, wszystko, co blisko branży IT ma przyszłość, pewnie Twoje studia nie były łatwe. Mnie nie udało się dostać na studia od października, ale odkryłam niedawno, ze Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi otworzyła rekrutacje na dotowane w 100% z UE studia : transport, informatyka, grafika, filologia... Łamie się. Mam możliwość studiowania i może nie strace tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxx
Dnia 23.09.2018 o 20:49, Gość kaspian55 napisał:

jak wszyscy skończą informatykę to wszyscy potem znajdą pracę?? wątpię, ja wole studia na wyższej szkole bezpieczeństwa, ba tam kształcą pod kątem wymagań rynku pracy

Zostanie jeden wybrany a reszta wyląduje na ulicy albo będzie pracować w biedronce taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z mojej strony polecam ofertę przygotowaną przez  lsw.edu.pl. Jak dla mnie to faktycznie świetnie przygotowana szkoła, gdzie dbają o dobrą bazę prowadzonych kierunków a jednocześnie jeśli chodzi o sposób kształcenia to jestem bardzo zadowolony z poziomu. Szkoła dobrze zorganizowana. Jak dla mnie nie trzeba się nakręcać konieczne na uczelnie publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×