Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do niskich kobiet ile ważycie

Polecane posty

Gość gość

Ile waszym zdaniem powinna ważyć kobieta ze wzrostem około 155 cm? Chodzi mi raczej o szczupłą sylwetkę? Pytam bo mam wrażenie, że u takich kobiet nawet niewielka nadwaga lub nawet prawidłowa waga wcale nie wygląda dobrze. Wiadomo, że jedna kobieta ma np. większe piersi druga mniejsze lub obwód uda. Ale chodzi mi o taką fajną wagę z waszego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 cm- 54 kg, tak czułam się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 157cm i 103kg :-( ale przynajmniej mam duży biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158 51kg. Nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost 155 cm. waga obecnie dokładnie 46,5 kg. Przed ciążą 44,5 kg. I już przed ciążą miałam szersze uda i większy tyłek. Teraz doszły mi te 2 kg i czuję, że robi mi się drugi podbródek plus zostało na brzuchu trochę. To prawda, że u niższych kobiet te kilka kilogramów robi różnicę niestety. Żebym rzeczywiście wyglądało szczupło musiałabym chyba ważyć 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
156 cm ważę coś ok. 51 kg. Tyle że od 2 lat regularnie ćwiczę (albo z trenerem albo robię trening ułożony dla mnie) więc moja waga nie jest miarodajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 18.42 a przed ćwiczeniami ile ważyłaś? bardzo masz rozbudowaną tkankę mięśniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 152,5 cm wzrostu, waga elektroniczna mi pokazuje 58 kg, a zwykła niecałe 55 kg... najlepsze ze waga elektroniczna mi tez pokazuje, i to sprawdzałam parę razy , ze mam tylko 16, 5 % tłuszczu (innym pokazuje ok. 30 %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58. Mięśnie mam bardzo wyraźnie zaznaczone i ogólnie fajnie wyrzeźbione Ciało, ale do pakera czy kokosa duuuuzo mi brakuje na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158 cm, 55 kg ale jestem szczupla, ćwiczę od lat na siłowni i mam dużo mięsni, które ważą. Przed regularną siłownią ważyłam 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 chyba cie pogieło. To nie biust tylko sadło zwał rozciągniętej skóry. Pamiętaj ze duży cyc na grubej babie, to tak jak six pack na chudym kolesiu...czyli bez szału. Sorry taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 154 i waze 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 152 cm i obecnie 62 kg no wiadomo wyglądam jak pulpet:) Po porodzie schudłam z 73 kg do 55 kg (duzooooo ćwiczyłam ) wtedy czułam sie bardzo dobrze. Jak dla mnie waga 55 kg to juz jest ok . No aleee wiadomo liczą sie cm , ile jest tłuszczu , ile mięśni a waga to tylko waga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja mam podobny wzrost, bo 152 i u mnie waga sie wahała, często miałam 55 i było tak sobie, znacznie lepiej jak miałam 50, te 5 kg to była mega róznica. przy 50 kg mi mówili ze wyglądam szczupło, ale miałam duzo miesni... a teraz nie rozumiem jak przy tych niby 58 mi waga elektroniczna wskazuje 16% mięsni? Bo szczupło nie wyglądam, mam troche boczków, ale miesni tez chyba ba duzo, strasznie umiesnione nogi, miałam rok temu ekstremalnie ciezka prace fizyczna przy koniach, 5 godzin dziennie tylko ale była taka, ze po niej nie miałam siły na nic, tylko lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz nie rozumiem jak przy tych niby 58 mi waga elektroniczna wskazuje 16% mięsni? x miało byc 16 % tuszczu, poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha 70. chyba w pissdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
153 cm-42 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
156cm 45kg. Jak schudłam do 43kg to wyglądałam strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
163 56 Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
158 cm i 43 kg obecnie, a i tak udało mi się odrobinę przytyć po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy nicnierobieniu każde kolejne 10 lat = + 10 kg, tak że nie zapuszczajcie się :-) przy niskim wzroście to katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158 cm, obecnie rok po ciąży 52 kg, ale chcę zjechać do 50 kg, a najlepiej (najdrobniej) to wyglądam przy 48 kg, poniżej już chudooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
161 cm, 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 cm, 57 kg. mam dość mały biust, talię za to całkiem niezłą. spore uda (57 cm). 34 lata, 3 lata po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×