Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość randkowe wpadki

Dlaczego kobiety po 30 są tak umysłowo sztywne?

Polecane posty

Gość randkowe wpadki

zero spontanu, wszystkie takie poważne, a jak idą na randke to z zamiarami ślubu zamiast po prostu miłego wieczoru bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz o samotnych kobietach. chodzi o to ze czas ucieka i gdy ty chcesz sie bawic one sie martwia ze zostana na zawsze same. nie wszystkie sa umyslowo sztywne. kobiety sa rozne, nawet te po 30. z reszta piszesz po 30 jakby to oznaczalo ze sa stare czy cos. nie wiem co masz na mysli piszac zero spontanu ale to ty masz im pokazywac czym jest spontan a nie oczekiwac spontanicznych zachowan od nich. jesli im pokazesz troche swiata to zaufaja ci na tyle zeby spontanicznie sie przy tobie zachowywac. kobiety maja za duzo kompleksow zeby byc na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna powyższa wypowiedź. Większość kobiet po 30stce chciałoby założyć rodzinę. Czas ucieka. Chcesz rozrywek i spontan poszukaj 20latki ona nie zna życia :-)więc idzie na żywioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfsfd
Żle trafiasz. Poza Ty pewnie też nie masz wiele do zaoferowania skoro jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Really? Ja nie jestem umysłowo sztywna. Po prostu nie bzykam się z 1 lepszym chłystkiem i do tego na 1 randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale kobiety po 30 nie chcą zakładać rodzin, chcą tylko dzieci ( i to też tylko mniejszość ) a facet im tylko do zapłodnienia potrzebny, a one chcą kariery, podróże i luksusy, oraz możliwość sypiania z kim chcą, to nowoczesne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ida na spontan czyli nie bzykaja sie na 1 randce, o to chodzi, prawda mezczyzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Really? Ja nie jestem umysłowo sztywna. Po prostu nie bzykam się z 1 lepszym chłystkiem i do tego na 1 randce. >>> kto ci się każe bzykać na 1 randce? ty jakaś chora czy co? bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdfsfd dziś A co Twoim zdaniem mam mieć do zaoferowania? Słucham uważnie, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że autora olała jakaś super 30stka eheheheheheheh i wyżywa się na forum hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma racje sztywne jesteście i nie chodzi o wskakiwanie do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zadaj to pytanie kobietom, z którymi się umawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowe wpadki
niestety umawiam się z takimi co już przed pierwszą randką przymierzają w lusterku suknie ślubne, więc jak tu nie uciekać od razu od nich, jakieś psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak chcesz niezobowiązująco bzykać to idź do burdelu ale musisz mieć na to kasę. W życiu nic nie ma za darmo. Z laska nie zajmującą się prostytucją ot tak też nie dostaniesz bo nie chce być wykorzystywana. Masz jeszcze opcję wyrywania młodych siks za drina w klubie albo wiejskich dyskotekach.... ale nie wiem jak będą się na to zapatrywać okoliczni młodzi faceci.... mogą konkurencji obić pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cie porąbało autorze. kobiety się kocha a nie nienawidzi. ty nie lubisz kobiet bo nie czujesz się 100% mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest trudne bo nie ma prawdziwych kobiet. Co kolejek to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawdziwych", czyli: 1.przygłupich, 2. niewykształconych, 3 siedzących w domach i robiących na drutach, 4. potulnych 5. pokornych 6 uległych 7 zahukanych 8 uzależnionych ekonomicznie od faceta. Tak.... takich jest bardzo mało. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie lubisz kobiet bo nie czujesz się 100% mężczyzną Prawdziwy facet musi kochać kobiety? Coś ci się popitrasiło w móżdżku, kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to lista zalet a nie wad, taka ma być kobieta, a nie chcąca role faceta objąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jedź do Arabii Saudyjskiej. Tam sobie znajdziesz... ale najpierw będziesz musiał zmienić wyznanie ośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×