Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagłada Europy

Niemcy budują bunkry w których hodują islamskich morderców. Nadchodzi zagłada

Polecane posty

Gość zagłada Europy

W Niemczech już są podziemne miasta z całą infrastrukturą, z meczetami, w których prane są mozgi tych zwyroli. Siedzą tam najgorsze ludzkie rzygowiny i niedługo zostaną uzbrojone i wypuszczone na Europę. Już jest ich ok 100 tys. To będzie prawdziwa krwawa łaźnia i rzeź. Wołyń, holokaust i Katyń to przy tym będzie pikuś. Jednocześnie budowane, a właściwie wykańczane są luksusowe bunkry dla wąskiej, najbogatszej elity, która tą hekatombę bezpiecznie przeczeka. Następnie siepacze zostaną wyeliminowani, a garstka zwykłych ludzi, która jakimś cudem przeżyje zostanie pozbawiona tożsamości i praw obywatelskich, zaczipowana i sprowadzona do rangi niewolników dla ww. elity. Będziecie żyć jak bydło o misce zupy i z prowizoryczną opieką medyczną ale nic więcej. Ja za tydzień wyjeżdżam do Kanady, bo mój mąż dostał kontrakt na 8 lat ale już tam zostajemy na stałe. Pewnie większość z Was pęka już ze śmiechu i takie wasze prawo ale żeby było jasne MAM TO W D***E! Nie zamierzam się z wami tutaj kłócić ani niczego udowadniać. Mówię co wiem. Każdy inżynier, który te bunkry budował podlega lojalce, a ci którzy się wygadali już nie żyją. Angela, Macron i T. May o wszystkim wiedzą. Możecie się nabijać ale pamiętajcie, że wiele teorii spiskowych w końcu okazywało się prawdą, a niektóre mroziły krew w żyłach. Tutaj macie kilka przykładów - z nich też się śmiali: https://www.youtube.com/watch?v=nAO-d7fp0tY Mówię to po to żeby mieć czyste sumienie. Jeżeli nie możecie wyjechać to gromadźcie zapasy, wodę, leki, opatrunki i to wszystko co niezbędne do przetrwania w kryzysie. Róbcie z tą wiedzą co chcecie tylko potem nie płaczcie jak zwyrole będą gwałcić i mordować wasze dzieci na waszych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesiejfermentu
No i chuj i będziemy się n*******lać. Mnie zabija, ale dziesięciu rozj***e. Bez Ciebie też się obronimy, więc s********j i nie wracaj. Polska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W usa jest zabijanych milion dzieci przez aborcje to 1/6 ofiar holokaustu. Wszystko zalegalizowane to jest dopiero rzeź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Milion dzieci rocznie. Zapomniałem dokończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×