Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki10

Masturbacja

Polecane posty

Gość wiki10

witam z mezem 5 lat,3 po slubie, maz rozwodnik,wczesniej z byla zona masturbowal sie,mieszkali jak lokatorzy,mojego meza przylspalam nie raz na masturbacji,i dzisiaj jak zasnelam przy dziecku obudzilam sie a on w łazience z telefonem w reku nad wanna,jeszcze sie wypieral,oczywiscie opieprzylam jego,strasznie sie wkurzylam,to ten sie jeszcze obrazil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie zareagowały?jako żony?czy poprostu sie tym nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mu nie dajesz? Jeszcze masz pretensje... w końcu znajdzie sobie kochankę, wtedy na pewno będziesz zadowolona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda, oczywiscie ze daje,sex jest dla mnie wazne,wydaje mi sie ze maz jest uzalezniony od masturbacji,masturbowal sie w poprzednim zwiazku,masturbacja jest zboczona i obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dziwna, kochasz go? Powinnaś była uklęknąć przed nim i sama go doprowadzić do rozkoszy a nie się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu, że chcesz popatrzeć, jak sobie wali. faceci to zboczeńcy, lubią takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa,ale on widocznie uwielbia sam na sam z telefonem a tam gołe d**y i w ogole,dlatego w telefonie ma blokade,kiedys nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma większe potrzeby niż Ty. Opieprzyłaś go, że sobie zwalił konia - wolisz, żeby popychał nim jakąś foczkę? Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mielismy sie kochac,zasnelismy razem usypiajac dziecko,wiec mogl mnie obudzic,wolal nie i sam to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest prowo,zawsze jak dziecko zasypialo to kochalismy sie,teraz byly 3 dni przerwy bo oboje pracujemy i padnieci,wczoraj moj maz sam powiedzial jak malutka zasnie to sie tak pokochamy,widocznie nie zalezalo jemu,ja przysnelam mogl mnie obudzic,a poszedl z telefonem nad wanna sie trzepac,obrzydliwe poprostu mnie odtracil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wpadłaś na to, że nie chciał Cię budzić po prostu? Nie jest egoistą i nie budził Cię specjalnie, bo mu się chciało seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×