Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tekila30

Dobra agencja SEM

Polecane posty

Witajcie. Niebawem startuję ze swoim sklepem internetowym i teraz zastanawiam się jak go odpowiednio wypromować ? Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakila
Na pewno warto byłoby pomyśleć o pomocy specjalistów, którzy wypromują ten sklep w sieci tak by był bardziej widoczny dla potencjalnych klientów. W tematyce SEM się nie orientuję więc konkretnych przykładów nie podam ale może ktoś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekilar
Na pewno warto poszukać kogoś kto potrafi pozycjonować bo to wbrew pozorom nie jest takie proste, szczególnie jeśli zależy Ci na wymiernych efektach takich działań. Poza tym warto byłoby też się rozejrzeć jak wygląda sprawa z konkurencją bo to też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuenaa
Dokładnie nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że warto też na bieżąco kontrolować kwestie związane z konkurencją :) Ja ze swojej strony serdecznie polecam agencję Soluma SEM. Pomagali mi przez jakiś czas i przyznam, że pozycjonują bardzo skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamarikaa
Ja też przyłączam się do pozytywnej opinii na temat agencji Soluma SEM. Stworzyliśmy wspólnie już 3 lub 4 projekty. Wszystko na czas, zgodnie z ustaleniami. Plus za to, że pracownicy agencji są otwarci na sugestię klientów i starają się zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązania. Mega skuteczne pozycjonowanie, audyty SEO i badanie rynku konkurencji. Ze swojej strony serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja sem mcsgroup. Mogę polecić z doświadczenia. Od razu reklama pojawia się w wynikach wyszukiwania i wyświetla się potencjalnym klientom ;) Tutaj możesz od razu prosić o wyliczenie oferty specjalnie dla Ciebie https://www.mcsgroup.pl/reklama-google-adwords-bing-ads ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszzz
O soluma sem slyszalem sporo pozytywnych opinii więc coś jest na rzeczy :) Generalnie sam niebawem ruszam z nowym projektem - blog i sklep internetowy w jednym i zamierzam zglosic sie wlasnie do nich. Reklama i rozeznanie rynku to kwestie kluczowe w takim rodzaju dzialalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranaa
no ja też właśnie od jakiegoś czasu prowadzę e-sklep ale nie idzie to tak dobrze jakbym tego oczekiwala... na razie kombinowałam sama, nawet zleciłam jednemu freelancerowi by podlinkował mój sklep pod różnymi artykułami itd ale efektów brak a boje się, że jak się ktoś za to wezmie nieumiejętnie to przyniesie to więcej szkody niż pożytku. Myślicie, że ta agencja soluma sem da sobie z tym rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknąłem na tą ofertę soluma sem i fajna jest ta opcja z badaniem konkurencji w google. Przecież w ten sposób można zmodyfikować nawet swoją ofertę i sprawić, że klienci będą chętniej kupować u nas niż u konkurencji. Sam o tym pomyślę jak tylko wystartuje z nowym projektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź również stronęhttp://foxstrategy.pl/. Pomagają w odniesieniu sukcesów sklepów internetowych. Mają duże doświadczenie w obsłudze sektora finansowego i usługowego. Wiedzą też, w jaki sposób tworzyć skuteczne strategie e-marketingowe. Warto sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Warszawy i nigdy o tej agencji nie słyszałam ale może faktycznie zwrocic się do nich o pomoc. tylko czy beda w stanie postawić na nogi mocno upadające blogi firmowe ? ja już tracę powoli nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzą sobie spokojnie. podejrzewam, że nie z takimi problemami dawali radę. Zresztą nie szkodzi zadzwonić czy napisać, przedstawić sytuację i będziesz wiedział/ła na czym stoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłem, spotkaliśmy się i pogadaliśmy. Jak się okazje nie ma rzeczy niemożliwych więc mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli :) Ale dzięki za namiar na tą soluma sem - widać, że znają się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×