Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzagubiony

Zagubiona

Polecane posty

Gość gośćzagubiony

Nie potrzebuje krytyki lecz osoby która ze mną o tym porozmawia. Spróbuję mnie zrozumieć. Mam męża i dziecko. Po urodzeniu dziecka zajmowałam się domem dzieckiem czasami miałam dość ale tłumaczyłem sobie ze w końcu będę miała taką rodzinę która ją nie miałam w dzieciństwie. Po 2 latach wróciłam do pracy odrazu w oko mi wpadł mój brygadzista ale nie dawałam mu to jakoś do zrozumienia myślałam że tylko on mi przypadł do gustu. Bliżej go poznałam zajęło mi to parę miesięcy codzienne rozmowy śmiechy porostu było fajnie z chęcią chodziłam do pracy wolałam pójść do pracy niż siedzieć z moim ciągle nie zadowolonym mężem . Az ktoregos dnia posunelismy się dalej zaczęliśmy do siebie pisać całować zawrócił mi w głowie. Wiem ze nie jest dla mnie nie chce tego dłużej ciągnąć choć to silniejsze ode mnie ponieważ jest dla mnie doby miły potrafi mnie zrozumieć pomaga mi w pracy potrafi mnie rozbawić i przede wszystkim widzi we mnie kobietę która pożąda bo nie raz mi to powiedział. Nie przespałam się z nim choć dużo nie brakowało. Ten obcy dla mnie mężczyzna daje mi więcej niż mój mąż. Jestem z moim mężem juz 10 lat a ja nawet nie wiem czy go tak naprawdę kocham i kochałam cżycia porostu związała się z nim z poczucia obowiązku ze mamy dziecko. Wkurza mnie coraz częściej nie potrafię a nawet nie chce z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś koorwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zostaniesz z niczym. a tak na marginesie to już go zdradziłaś emocjonalne. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzagubuona
Liczyłam się z krytyka.. sama się z nią zmagam. Tak masz rację emocjonalnie go zdradzilam. Ale to każda z nas robi nie ma osób idealnych. Ja nie szukam zrozumienia usprawiedliwienia lecz jakieś mądrej osoby która mi pomoże wyjść z tego dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg8gośćgh8uhhjht77
Ja Ciebie rozumiem,ku..ami są kobiety które mają dobrych facetów a ich zdradzają z kim popadnie,Ty jestes nieszczesliwa w małzenstwie wiec szukasz kogos bliskiego i czułego,nie chodzi Ci o sam seks wiec nie rozumiem tych wyzwisk pod Twoim adresem..tez mam męza który ciągle marudzi i doprowadził do tego że zaczełam mysleć o kims innym..nie rób jednak niczego pochopnie jesli mąż nie pije,dba o ciebie i szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×