Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mu na mnie zależy?

Polecane posty

Gość gość

Nie jesteśmy parą,ja bym chciała ale on nie chce związku,mówi ze się boi ze mnie może zranić.Sam z siebie mówi ze mu się podobam,ze mu na mnie zależy,ze chce mojego szczęścia.Kiedy mnie przytula robi to z uczuciem.Czy to możliwe że nie chce związku bo się boi ze mnie zrani? Czy mu na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodszy czy starszy od ciebie ? długo się znacie? Jeśli nie chce związku to chce być wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tkwisz w relacji bez przyszłości. Co z tego że ty byś chciała jeżeli on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź naiwna. To jedna z częstych wymowek facetów pt. ,,boje się ze Cie zranie\ nie jestem gotowy na związek"itp. Klasyk gatunku. Nie zależy mu, jakby mu naprawdę na Tobie zależało to byłby z Toba. Jedynie mu się podobasz, pewnie jak niejedna koleżanka. Zobaczysz, wkoncu pozna inna, zakocha się i wtedy szybko się z nią zwiąże. Radze trzymać dystans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy cię przytulałem? Byłem trzeźwy? Nie podkoloryzowałaś czasem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złudne nadzieje, gdyby mu zależało na Tobie to bylibyście w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi cię,podobasz mu się. Tak jak podobają mu się również inne kobiety. Ale on nie chce z jakiegoś powodu i słusznie ktoś zauwazyl- pozna taka co będzie chciał i nie będzie się "bał" , a ty będziesz płakać. Zresztą na własne życzenie. Nie kminie, facet mówi co i jak, ale kobieta "nieee, to niemozliwe, on tak na pewno nie myśli". Chcesz udowadniać sobie,że faktycznie nie, to droga wolna,ale licz się z porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma jakąś wadę ukrytą która obniża jego wartość jako życiowego partnera. Jeśli nie zataił przed tobą żony i 4ki dzieci, długu w prowidencie czy innego "bociana" a mimo wszystko martwi się że cię zrani to pewnie cierpi na zespół RLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, czy będziecie parą, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapytaj go wprost lub podpytaj czy coś czuje-jeśli będzie kręcił to znak,że nie jest tak naprawdę zainteresowany. Musisz mieć cierpliwość. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Lepsze to niż radzenie się na forum od użytkowników,którzy i tak robią sobie z Ciebie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×