Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on młodszy

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat, troje dzieci (3,5,7) i jestem rozwódką. Ostatnio poznałam cudownego chłopaka. Jest młodszy, ma 23 lata. Wie,że mam dzieci. Spotkaliśmy sie już pare razy. On mówi, że chce być ze mną. Ja mam obawy, nie wiem czy moge mu zaufać. On zapewnia, że ma zależy. Dać mu szanse czy lepiej oszczędzić sobie cierpienia? Był ktoś w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny chłopak. Młody i trójka obcych dzieci na głowie. Moim zdaniem szukaj sobie partnera z podobną przeszłością i dobytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie cierpienie? Z takim młodym będzie ci radośniej i lżej nawet jeśli chwilowo. Czy młody czy starszy - nie ma żadnej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zna Twoją sytuacje, akceptuje i sama pisałaś że jest cudowny.... dajac mu szansę dajesz ją również sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam 26 lat, troje dzieci (3,5,7) i jestem rozwódką." Ciąża w wieku 19 lat uuuuuuuuuuuuuuu. Obstawiam, że facet cie puknie i zniknie. Uważaj tylko i nie załatw sobie 4 dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jak ktoś kogoś kocha to akceptuje wszystko to,co do niego należy-także i dzieci. Znam przypadki gdzie to on jest młodszy i razem im sie ułozyło a na miłośc nie ma reguły. chociaż ja w miłośc nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego milosc a zupelnie co innego zauroczenie z trojką dzieci w tle. Nie rokuję tej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy lata to nie jest jakaś ogromna różnica. Problem jest w tym, że masz aż troje dzieci. Chyba szukasz też ojca dla dzieciaków? No i tutaj 23-letni chłopak chyba nie sprawdzi się w tej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że jest młodszy, i zakochał się w starszej kobiecie od siebie i to właśnie z nią chce być ? Ja również kocham starszą odemnie i różnica wieku jest dwa razy taka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz od jakichs 2 lat jest MNOSTWO takich zwiazkow, ja mam 10 lat mlodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie świadczy o dojrzałości. Każdy człowiek jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to że Ty z góry, powtarzając schemat jesteś nastawiona że będziesz cierpieć i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie będzie, jak tylko motyle miną znajdzie sobie imprezowa 18 latkę, a ty zostaniesz z 4 dzieckiem. Chłopak chce żyć bawić się, teraz dajesz dzieci do babki i doskonale się bawicie, nie wie co go czeka. Sprawdź sobie co będzie na kolejne randki bierz dzieci, wieczory też z dziećmi, picia nie ma bo dzieci, sex jak wszystkie zasną zobaczysz jak szybko zrezygnuje. Nie chcę Cię straszyć ale jak nie masz własnego domu i dobrej pracy to ciężko ci będzie znaleźć partnera na stale, większość obawia się wziąć na utrzymanie 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o nieduza roznice chodzi tylko,ze trojka dzieci dla mlodego chlopaka to na pewno problem realnie nie do przeskoczenia mimi calej jego dojrzalości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujesz odpowiedzi od jasnowidza. ludze są różni. jeden 23 latek będzie odpowedzialny, drugi nie. to że cię akceptuje to dobry znak, czas tylko pokaże ile jego słowa znaczyły. różnica wieku jest znikoma, a to jakim okaże się człowiekiem to jest niewiadoma. słyszałam o udanych związkach, gdzie kobieta ma już dziecko i facet je pokochał jak własne, to zależy od charakteru, dojrzałości, siły uczucia, szczerych intencji... daj mu szansę, ale bądź ostrożna, poznaj go najpierw, zobaczcie czy możecie sobie ufać i na siebie liczyć. on też może nie wiedzieć z czym się wiąże posiadanie dzieci, może rzucać słowa na wiatr, różne rzeczy mogą się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Po co w ogóle to pytanie na forum. Jeśli sądzisz, że to odpowiedni facet dla ciebie, nic nie stoi na przeszkodzie, by z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat i 3 dzieci? What the f**k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy dac mu szansę, co on myśli o Tobie, co czuje, czy będziecie razem, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze starszymi kobietami to się wiążą desperaci albo szukający drugiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, są jeszcze tacy po uszy zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×