Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragon67233

Jak zerwać z dziewczyną ?

Polecane posty

Gość Dragon67233

Witam, jako, że jestem "świeży" w tych sprawach,to chciałbym prosić o radę-jak zerwać z dziewczyną tak, aby jej nie zranić i aby nie cierpiała ? Przyznam się, że jestem grubo po 30ce, Ona jest w troszkę młodsza, ale była w 3 związkach, w tym jednym 4 letnim. Ja byłem wcześniej z 2 dziewczynami, ale to nie można nazwać związkami, bo trwały 1 i 2 miesiące. Z tą obecną dziewczyną też jestem prawie miesiąc, ale nie czuję tego "czegoś" co było w moim drugim związku. O tej drugiej dziewczynie myślałem non stop, byłem jak sparaliżowany, w tym obecnym związku nie ma czegoś takiego. Wiem, że Ona jest we mnie zakochana, ja niestety nic takiego nie czuję, jedynie na początku było jakieś uczucie, ale szybko wyparowało. W najbliższy weekend mamy mieć kolejne dłuższe spotkanie, gdzie będziemy się widywać przez kilka dni non stop, mam też poznać wtedy jej rodziców, dlatego chciałbym to zakończyć jak najszybciej, aby nie wiązać się więcej emocjonalnie i komplikować sytuacji. Dodam jeszcze, że tydzień temu przez internet poznałem nową dziewczynę z którą świetnie mi się rozmawia. Niestety tutaj nie było jeszcze kontaktu w realu, ale wierzę, że coś z tego wyniknie dobrego. Jestem z nią umówiony na spotkanie w przyszłym tygodniu. Co mi tutaj doradzicie ? Spotkać się z tą pierwszą i powiedzieć jej prawdę ? Czy wystarczy zadzwonić, wysłać sms, maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nią w neutralnym miejscu- np w kawiarni. Żadnych smsów, maili, czy telefonow bo tak robią tchórze. Bądź szczery i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się z nią jak najszybciej, jeszcze przed tym weekendem. Żenada poznawać rodzicow i udawać, ze wszystko Ok, skoro chcesz zerwać, Wiec lepiej się z tym pośpiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, skoro jesteś grubo po 30, a nie wiesz takich rzeczy, to dam ci radę - nie spodziewaj się wielkiego uczucia po "prawie miesiącu", bo niestety możesz nigdy nie znaleźć tej jedynej. Rzadko kogoś trafia ten "sycylijski piorun", trudno mówić o uczuciach po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z nią nie miesaszka to po prostu przestań się z dnia na dzień odzywać. zadziała na 100%. Sposób sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że tydzień temu przez internet poznałem nową dziewczynę z którą świetnie mi się rozmawia. X Fiut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon67233
@Skromna Ja: dlaczego mnie obrażasz ? Ja po prostu szukam tej jedynej i nie jestem facetem, który zalicza po kolei spotkane kobiety. Mam już ponad 30 lat i chciałbym sobie ułożyć życie i wiem, że z tego związku już nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już ponad 30 lat X Aha, poczekaj muszę przeczytać tytuł Twojego tematu... :classic_cool: i kto Ci w powyższe uwierzy ? Xxx dlaczego mnie obrażasz ? X Sam siebie obrażasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon67233
@Iravrmene: to jest pierwsza kobieta z która zrywam ja a nie One z mną. Może poradź mi co mam zrobić w tej sytuacji a nie obrażaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×