Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze spotkanie po powiedzeniu sobie NIE... Jak się zachować?

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam pytanie do was odnośnie pierwszego spotkanie kiedy ona powiedziała mi NIE ! Powiedziała zostańmy przyjaciółmi a ja jednak z tego zrezygnowałem i zerwałem kontakt... Ona zrozpaczona pisała cały czas do mnie i w końcu po wielu prośbach umówiłem się z nią jutro... Jak sie mam zachować skoro dalej mi na niej zależy do tej pory za każdym razem stosuję totalną olewkę a co robić jutro, kiedy miesiąc się nie widzieliśmy i prawie nie mieliśmy kontaktu ... Jakieś rady ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inacess wypnij dóópę, ja będę cię róóchał! K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle razy rezygnowałem już ...Dziś ona pisała do mnie to też zlewka i powiedziała że czeka na mój kontakt dziś wieczorem co zrobię nie odpiszę. Sama napisała a ja jej odpisałem jestem zajęty później napiszę... a tego nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie gierki to chyba masz 16 lat... Albo jak ci zależy to się spotkaj i kobiecie normalnie odpisz albo jej napisz ze nie chcesz się spotkać bo to co robisz to szczyt chamstwa i beznadziejnego charakteru rodem z podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 Właśnie koleś mam o wiele więcej lat niż 16 ;) Uświadamiam jej że mnie straciła i niech ona zainwestuje troche wiecej od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche się stresuję ale nie dam po sobie poznać że mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×