Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZakochanaPorzucona

Porzucone dziewczyny. Łączmy się !!!

Polecane posty

Gość ZakochanaPorzucona
no wybacz ale jeśli widzę, że w większości związków to jednak kobieta jest tą o którą się dba lub nawet pół na pół to ej, helloł !! dlaczego niby ja mam się męczyć z egoistą?? dlaczego mam nie wymagać tego co dla innych jest normalne?? chcę być szczęśliwa a nie upokarzana bo to on jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
albo mamy takiego samego pecha albo to ten sam facet albo po prostu dajemy się tak wciągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa pol no pol, zebym ja chociaz w 1/4 miala tej uwagi ile on. ]I jeszcze te bezczelne teksty podprogowe sugerujace, ze to on jest najlepszym wyborem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
tak, jaśnie pan zechciał Cię wybrać a Ty masz czelność jeszcze się stawiać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze powiedz, ze jestes z poludnia to padne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
nie mieszkamy w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chociaz tyle. przynajmniej ten sam d**ek nas nie oklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiecie dobrze wybrać partnera . Trzeba użyć szarych komórek a nie tylko hormonów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ich uzyj i laskawie zmien temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no wybacz ale jeśli widzę, że w większości związków to jednak kobieta jest tą o którą się dba... " Więcej mi nie trzeba wiedzieć, z takim podejściem każdy normalny facet ucieknie z krzykiem. Poszukaj sobie jakiegoś ciapy którego będzie podniecać wieczne nadskakiwanie drewnianej księżniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla ciebie dbanie o siebie w związku "pół na pół" to jakieś straszne poświęcenie to ja wysiadam. I jak widać nie tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
ja nie wiem czy tutaj odezwali się faceci, którzy są w typie "naszych| czy kobiety, które się zadowalają byle czym i dziękują Bogu, że facet jest łaskaw z nimi być? nie jestem księżniczką ale kobietą i szacunek mi się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wy naprawdę nie chcecie wybrać normalnego mężczyzny? wy chyba celowo takich wybieracie? Nie wiem tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w zeszły piątek rzucił mnie chłopak , cztery dni przed moimi urodzinami. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Nie mogę spać po nocach, jeść normalnie , płacze kilka razy dziennie. Staram się widywać ze znajomymi, żeby nie siedzieć w domu bo mnie to dobija. Wszystko mi go przypomina , bardzo za nim tęsknię, mieliśmy zamieszkać za 1,5 miesiąca ze sobą. Nie wiem co mam robić, żeby nie oszaleć i wrócić do czasu sprzed tego związku, kiedy byłam normalną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×