Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZakochanaPorzucona

Porzucone dziewczyny. Łączmy się !!!

Polecane posty

Gość ZakochanaPorzucona

Cześć kochane !!:) tak jak w temacie, chciałabym żeby powstał topic gdzie porzucone dziewczyny mogą się nawzajem wspierać;) rozmawiać, plotkować. Może wspólnymi siłami uda nam się przejść tenciężki okres w naszym życiu.. mnie facet rzucił tydzień temu. Podobno tak będzie lepiej wg niego. Przeszłam już etap złości, załamania, próśb, spokoju, znów złości, płaczu.. teraz wyluzowałam i mam gdzieś w głowie światełko, że może wróci. Ale staram się życ swoim życiem, milczę. zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj lepiej, frajer strzelil foszysko, bo nie moglam być na skypie :D co lepsze gosc ma 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sobie kołki osinowe curvy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
gość dziś no to niezle :P i co, obrazil sie i tyle i odszedl? sorry, klawiatura mi polskich znakow nie chce robic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
ość dziś sam/a sobie kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
chodźcie dziewczyny, wyrzuććie złość, smutek, żal na tych patałachów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZakochanaPorzucona dziś Szczerze? nie wiem, od paru dni sie nie odzywa. No coż, myslalam ze ma lepiej poukladane we lbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 Ale wiesz, ze twoje wybory swiadcza o tobie? Nie przeszkadza ci ze wybralas sobie patalacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
gość dziś a ile byliście razem?? mój ma 33 lata także też myślałam, że mu jakieś głupawe odskoki nie w głowie. Na początku cierpiałam ale teraz próbuję się podnieść, bo skoro on ma to delikatnie pisząc w ch..ju to dlaczego ma mam wypłakiwać oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
gość dziś matko.. jak ja lubię takie teksty. Faceci to świetni aktorzy w większości! pitu pitu wszystko pięknie i nagle BACH! on jednak się jeszcze nie wyszalał :o i koniec, żadnych wyjaśnień nic, zero. BO TAK BĘDZIE LEPIEJ. no ej nie dla mnie;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZakochanaPorzucona dziś Mnie troche szkoda jego odpałów bo jak jeden z niewielu nie uciekl na wiesc o tym, ze mam w planach doktorat a potem habilitacje robic. Sam tez durny nie był. Szkoda tylko ze z trudnym charakterkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo ja cieeeee. Myślałam że temat założyła nastolatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby dorosłe kobiety nie mają uczuc? Coz, akurat ja na kolezanki w realu czasu nie mam. Takie zycie. Nie mam czasu na obrazanie sie, bo nie pojde na czyjes urodziny czy na herbate. Z resztą, dziewczyny w moim wieku są juz zamezne i dzieciate, a mnie te tematy zupelnie nie interesują. Zwłaszcza kupki i wymiocinki przy herbacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Haha, nie wiem z czego ten doktorat, ale raczej nie z psychologii. Ty naprawdę wierzysz że to był powód? Niezle się oszukujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucia ma każdy człowiek ale sposób pisania o nich, miejsce i argumentacja wiele mówią o osobie. A 16:50 potwierdzają moje słowa. Dla obcego człowieka rozmowy o kupkach i rozmowy o perypetiach miłosnych nastolatek to mniej więcej ten sam poziom. Poza tym jeśli ty już nie masz czasu na tak wiele rzeczy to tym bardziej nie będziesz miała czasu na związek i być może to był powód ewakuacji faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
nie, tematu nie założyła nastolatka. Bo co? bo mam ochotę sobie pomóc w ciężkich chwilach, zamiast kolejny raz prosić i próbować z nim rozmawiać? nie wiem jakie dziewczyny mają doświadczenia. Ja mojego faceta kochałam całym sercem, nadal go kocham ale on uważa, że nie ma tematu. Był najlepszy dla mnie, pomagał we wszystkim, później rutyna - więc było normalnie ale dla niego, ja chciałam trochę więcej czułości ale zaakceptowałam to, że on nie jest już tak wylewny.No i nagle BACH. Był i nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś akurat to juz nie jest twoj biznes, wiec laskawie ewakuuj sie do kopania rowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście były dorosłe wiedzialybyscie że miłość do szczęśliwego związku czy małżeństwa to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze wielki spec od buców i bajkopisarzy sie znalazł :D Facet jak chce i sie uprze to i pare lat bedzie grał i NIC NIE POWIE, mimo prosb, by rozmawial jesli cos mu nie pasuje. Bo co jak co, ale braku komunikacji w zwiazku to ja nie zdzierżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
i właśnie u mnie tak było, on mi się nie zwierzał, nie mówił nic co go gryzie. Pytałam, mówiłam że jestem dla niego, że nie musi się obawiać. Na moje próby porozmawiania na temat który akurat mnie trapił reagował zdenerwowaniem :// Brak komunikacji to problem ogromny. Łudzę się, że jeszcze wróci, coś przemyśli.. ale to takie marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
nie ma nikogo do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo, tylko on potrafil strzelic focha o wszystko. Niewazne, ze nie moglam wejsc na tego skypa, bo musialam ogarnac sprawy by moc sie z nim spotkac w realu. jego w****ilo to ze ja napisalam mu ze nie dam rady. ch*j z tym ze jestem chora od ponad 4lat, jego dupa sie liczyla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba porzucone kozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
czasem faceci są beznadziejni.. nic innego ich nie obchodzi tylkoich własna dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa i te durne teksty "ja nie jestem wybredny tylko szukam odpowiedniej, a to ze mam trudny charakter to pryszcz" i obiecywanie zycia krolewny i cudow na kiju, a tymczasem to kolo niego trzeba skakac, zeby krolewicz foszka nie strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPorzucona
albo "robię tak i będę tak robił, jak sięnie podoba to trudno" :o ale weź Ty kobieto zrób coś źle to tydzień będzie gadał, że masz tego nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mam wrazenie, ze piszesz o tym moim. Najgorsze jest to, ze ja sie ludze ze jego obietnice są prawdą i to ja jestem winna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, przecież to WASZA DOOPA powinna być dla nich ZAWSZE najważniejsze. Zakochane w sobie kretynki, nic dziwnego że uciekają od was w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e byles gowno widziales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×