Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylkaa23

Podologia gdzie na studia?

Polecane posty

Gość sylkaa23

Czy spotkałyście się z kierunkiem studiów takim jak podologia? Na której uczelni w Warszawie jest taki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina11
Ja studiowałam podologię, ale w Łodzi na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu jako studia podyplomowe po kosmetologii. Bardzo dobre studia, jeśli ktoś chce się rozwijać w branży kosmetologicznej. Na podologów będzie coraz większe zapotrzebowanie. Te studia najlepiej traktować jako formę dokształcenia w zawodzie. Ja zdobyłam niezbędną mi wiedzę i praktyczne doświadczenie, a w konsekwencji także lepszą pracę, więc uważam, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcelina25
Ja także studiowałam podologię w medyku. Świetna szkoła i super kierunek, wcześniej studiowałam tam kosmetologię, więc podologia była uzupełnieniem tej wiedzy. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać w zawodzie kosmetologa i podologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sobie sprawdziłem co to jest. Czego to ludzie nie wymyślą żeby studia sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostaniesz odcisków, pięty popękają i nie dasz rady tego ogarnąć to do podologa. Ludzie nie zawsze radzą sobie sami z dbaniem o stopy, podolog potrzebny w branży kosmetycznej bardziej niż dziody od estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makynskka

Chodziłam we Wrocławiu do szkoły SEK na zajęcia z zakresu podologii gdzie biomechanika stóp i anatomia najbardziej mnie pochłonęły. Szkoła nowoczesna, zajęcia w małych grupach, 100h teorii i praktyki, a do tego jest możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecic podologię na WSKZ, bardzo ciekawe i wartościowe materiały dydaktyczne, wiele się dowiedziałam, myslalam ze wiem wiele o chorobach, jednak okazuje się, że jest tego o wiele więcej, też kadra jest bardzo doświadczona więc jesli nadal szukacie to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×