Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do Panów pytanie

Polecane posty

Gość gość

Panowie. Powiedzmy ze spodobała sie Wam dziewczyna czy tez kobieta i chodzi mi tu typowo o pociąg seksualny nie o układanie sobie życia randki itd i zaczynacie działać zeby ja zdobyć po prostu do łóżka obojętnie czy na raz czy na dłuższy romans. i postawmy sprawę jasna kręci Was jak cholera o zrobicie wszystko zeby uprawiać z nią seks. W takiej sytuacji co musi sie stać żebyście jednak odpuścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jej zdecydowane "nie" ,uważasz ,że każda na taki układ pójdzie? Ja bym się nigdy nie zgodziła na taki seks dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałaby mi zrobić loda z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi pokazac brudne,zarosniete c****o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Panowie ja proszę naprawdę o szczere i mądre odpowiedzi. Co takiego musiałoby sie stać ze odpuścicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie nie odpuszczaja inaczej nie byliby panami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko dzisiaj sie tak przyjeło, że facet ma reagowac jak pies na trzyliterowe komendy " tak" " nie" i inne bardziej złozone których z tego powodu nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewnetualnie nie zawsze. w świecie przyrody w zalotach najwiekszą wage odgrywa wytrwałośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad kobieta ma wiedziec ze facet jej pragnie jak on sam tego nie wie? a w końcu nosić w brzuchu jakis wybrakowany towar to żadna przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia definicji albo robimy z pożadania seksu i miłości rozrywke towarzyską typu gra w monopol z licytacjami pasowaniem i przebijaniem albo udowadniamy że gramy o najwyższą stawke. dla mnie to dosyc logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ze sie przypęta jakis byc moze na pierwszy rzut oka jedynie a moze całkiem obiektywnie i na zawsze przegraniec i brzydal to niestety musisz przyjąc z całym dobrodziejstwem inwentarza. inaczej ci śliczni i gładcy byliby bardziej zainteresowani soba nawzajem niż kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zreszta poniekąd ma juz miejsce. nigdy nie rozumiałem tych argumentów o mówieniu tak lub nie. ludzie sie rozmnażali zanim zaczeli uzywac mowy. jakby każdy rezygnował z powodu kiwania głowa w niewłaściwą strone to dzisiaj by cie nie było na świecie. mozliwe ze z korzyścią dla świata ale nie w tym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda sa przymiarki do rozmnażania ludzi przez pączkowanie tudziez w iny bardziej efektywny sposób dajacy kontrole nad tym jacy będą i ile wytrzymaja bez zarcia w kieracie ale póki co jest jak jest. w sumie też nie jest różowo ale nie bede ci tego tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Panowie to drugie pytanie. Jak długo nazwijmy to z braku lepszego słowa uganialibyscie sie za taka dziewczyna czy kobieta? Jak długo bylibyście wytrwali jesli mielibyście cholerna ochote na seks ( i tylko na seks) z jakas dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga kwestia to kwestia informacji pozawerbalnych które wysyłaja kobiety w przestrzeń, że tak powiem meskich hormonów. ni jak ma sie to do jej "nie" problemem kobiet jet to ze musza ogłaszać sie publicznie bo książe sie ukrywa w jakichś kanałach nie zmienia to faktu, ze facet jako stwqorzenie proste i posłuszne reagujace instynktownie na język cia ła i potrzeby kobiet i swoje nie wie że to akurat nie do niego taka informacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja jestem jakis kucyk żeby sie uganiac za czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od biegania sie chudnie i traci sie oddech. w dodatku sie człowiek poci co nie zawsze podoba sie samicom poruszajacym sie w ochronnej chmurze areozolu z dezodorantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie mam konkretnej informacji. Powiedzcie po prostu faceci jak długo chciałoby sie Wam próbować ustrzelić tę niewiastę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 20:35 powiedz cos wiecej o tych niewerbalnych co? Jesli głośno mowi nie to po czym poznajesz ze to wcale nie jest takie definitywne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia jest równiez zdroworozsądkowa czy raczej logistyczna. co nie stoi w sprzeczności z instynktem. robisz tyle ile uważasz ze warto najlepiej bez uszczerbku dla kobiety i dla siebie. ewentualnie wypruwasz se zyły zrobisz co mogłeś zrobic i dochodzisz do wniosku że wiecej już nie dasz rady albo ze nie warto i sobie odpuszczasz. z tym że ja nie mówie jedynie o pożadaniu jak to nazywasz i klasyfikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni, którzy chcą tylko seksu nie odpuszczają. Odpuszczają tylko Ci moralni, porządni jak widzą, że zajęta lub nieporządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już moja sprawa po czym. jak chcesz poznac tajniki kobiecego pozawerbalnego komunikowania sie z męzczyznami to ci moge zorganizowac odpłatny kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj ze na wiedzy sie nie oszczędza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyzna chcący tylko seksu nie będzie się długo uganiał za kobietą tylko skorzysta z prostytutki. Dlatego porządni mężczyźni nie myślą nawet o prostytutkach. Kobiece ciało nie ma już takiej wartości jak kiedyś. Jesteście zbyt rozwiązłe by się za wami uganiać. Starać się to można o porządną kobietę bo to ma wartość samą w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje kursu. Sama jestem kobieta i po prostu zastanawiam sie jak długo jesteście w stanie czuć pociąg seksualny do kobiety która Wam odmawia raz drugi trzeci itd bo na przykład jest zajęta a Wy o tym ze ona jest zajęta wiecie. Ile czasu musi minąć żebyście sie wycofali i naprawdę zainteresowała mnie kwestia postrzegania przez Was ewentualnych znaków kobiet w stosunku do mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego że jestes kobieta? to znaczy, że nie musisz sie uczyć komunikacji? do szkoły też nie chodziłas bo pisałas :psipka" zanim zaczełaś chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie pytanie mogłabys zadać gdyby wszyscy męzczyxni świata oprócz tego jednego który cie zajmuje oblegali zamek w którym barłozycie w celu zbiorowego gwałtu na twojej osobie. ja cie nie znam nie nie pociągasz mnie i mam wyjepane na to kto ci sie spuszcza na ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zapytaj tego który cie cie tak straszliwie obraża swoim pozadaniem a nie z pożadnych ludzi komunistów kooorfa robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kooorfa średniowiecznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co na mnie naskakujecie. Nie twierdze ze zwykły pociąg seksualny to cos złego. Komunikacje mam opanowana ale nie znam męskiego punktu widzenia. Byłam oo prostu ciekawa jak mężczyźni to postrzegają i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×