Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do Panów pytanie

Polecane posty

Gość gość
zreszta skoro tak lubisz generalizowac to zapytaj swojego faceta. ja nie wiem wam w tych szkołach to jakies lobotomie robili na lekcjach biologi czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważasz że wszyscy faceci sa zaprogramowani w ten sposób ze bez względu na oklicznosaci zachowuja sie tak samo co de facto oznacza że każdy ma oprogramowanie indywidualne, masz jeden egzemplarz w domu a przyłazisz sie pytac obcych męzczyzn dlaczego tak bardzo nie daja ci spokoju i chcą ci włożyc swoje koootasy w peeesde czy gdzie tam se zyczysz akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze jeszcze napisz co sie nam w tobie najbardziej podoba bo nie wiem czy sie mam juz brandzlowac czy dopiero slinić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sumie to co ci za róznica kto cie bzyka skoro wszyscy sa identyczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tych zarzutów. Ja sie tylko zapytałam jak bardzo mężczyzna który chce seksu z dziewczyna bedzie wytrwały w dążeniu do osiągnięciu celu. Po co angażujecie w to mojego faceta o nadinterpretujecie. Ja nie miałam na celu obrazy kogokolwiek ani generalizacji ani tym bardziej próby oceny czy jakies postępowanie jest zle albo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale nas obrażasz. Sprowadzasz mężczyzn do poziomu zwierząt, które nie mają żadnych innych wartości poza seksem. Otóż powiem Ci, że mężczyźni to też ludzie. Zachowujesz się jak żeńska szowinistyczna świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój zarzut wynika chyba z kompleksów. Nie generalizuje i nie mowie ze każdy kieruje sie popędem ale czasem tak bywa ze ludzie ogólnie, kobiety rownież kierują sie pociągiem seksualnym oni takie przypadki pytałam. Jesli nie jesteś facetem który kiedykolwiek znajdował soe w takiej sytuacji to po co w ogole bierzesz udział w dyskusji? Tak jak ta wypowiadał sie na temat schabowego będąc Jaroszem. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze sobie 2 razy strzepie i juz odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swi
Jeśli facet chce tylko seksu a partnerka bardzo go pociąga to może być bardzo wytrwały w swych dążeniach,bo taki samiec ma za swój cel zdobyć upatrzoną ofiarę swych chuci ,zdobywanie każdej kobiety po to aby ją przelecieć to cel życiowy takich facetów.Oni czują się źle gdy jakaś mu odmawia,oni nie ustępują a im dłużej będziesz się opierała i w końcu ulegniesz ,zrobisz to na 100% ,to tym bardziej on będzie potem triumfował i tobą gardził,bo to już będzie twoja kara za to,że tak długo się opierałaś.Z przyjemnością będzie potem tobą gardził. Normalni faceci odpuszczają i albo cierpi ich urażone ego albo idą do innej,ci którzy tylko zaliczają nie odpuszczają nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o pogardzie jesli facet długo czeka aż wreszcie któraś ulegnie. zawsze jest ta pogarda? A moze staly układ i długi romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swi
To zależy , jeśli facet jest typowym zdobywcą czyli idzie na ilość to dłuższe związki go nie interesują ,no,może tydzień ,dwa ,on musi mieć coraz inną .Jeśli facet szuka seksu i akurat może go mieć dłużej to czemu nie. Facet ,który idzie na ilość być może nie zawsze czuje pogardę,bo przecież nie wszyscy są jednakowi,ale często jest poirytowany,że musiał tak długo czekać więc przeleci a potem pokaże co myśli o niej. Widać ,że prowokujesz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
To dla mnie bardzo trudne pytanie. ;) Dlatego,że zostałem wychowany przez kobiety, może dlatego tak swobodnie się tu czuję. ;) :D Jak się zaloguję to może rozwinę temat... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuścił bym gdybym zauważył i drache w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierdoły. Wakacje, gówniarstwo, pieprzenie. Seks to fizjologia, miłość to emocje. Cel życia można lokować i tu, i tam. Seks bywa miły, ale miłość przedefiniowuje wszystko: nie ma nic lepszego ani ważniejszego. Współczuję wszystkim, którzy tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jako młody chłopak na studiach naprawdę zakochałem się czułem tylko szaleńczą miłość i niesamowite pragnienie bycia przy ukochanej. Nic mnie więcej nie interesowało, nawet gdzie ma coś takiego jak cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×