Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość dwojga osób jest piękna.

Polecane posty

Gość gość
Seks jest jednym z aktów miłości. Miłość bez seksu istnieje tylko do Boga. W innym przypadku (wykluczając choroby) taka sytuacja jest podbudowana fałszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale miłość kobiety do księdza też może być czysta, piękna i skryta wolna od namiętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość do księdza też może być skryta, czyta i wolna od namiętnosci. Ja taką miłością żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2334
Miłość jest niczym kiedy wyglądmy i czujemy się zle w nasyzm ciele. Byłam dosłownie gryba... i nikt nawet nie pribował do mnie zagadać... bylam jak to 7 koło u wozu na każdej imprezie. Miłość to nie tylko uczucie to czasem nawet 90% wyglądu. W koncu na prwadę to do mnie doszło, że to moja wina ze jestem sama... jestem gruba Zmieniłam myślenie co do jedzenia dzięki http://dietoholicy.pl i teraz rozumiem dlaczego smukły wygląd pomaga nie tylko w zdobywaniu miłości życia ale pozwala na o wiele wiecej! Jesrtem w szczęśliwym zwiazku i życie jest lżejsze teraz o 34kg tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej czytam o zakochanych kobietach w księżach. Przecież oni są niedostępni z definicji.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zakochana w księdzu...gdy on patrzy, wydaje mi się, że nic piękniejszego już mnie nie spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może TY nie tyle go kochasz, co zaspakajasz swoją potrzebę miłości, a on jest wbrew pozorom bezpiecznym obiektem, bo jest niedostępny, więc możesz do niego wzdychać z daleka. Ja kiedyś czułam coś podobnego, ale nie do księdza, tylko do wykładowcy na studiach. Kiedy czytam te wątki o księżach, to mi się trochę moja sytuacja przypomina. Tyle, że sytuacja z wykładowcą i tak jest bardziej realna, a ksiądz Bogu ślubował, więc nie zazdroszczę obiektu uczuć jakim jest ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym poznać najprawdziwszą prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka miłość czysta bez podtekstów jest faktycznie piękna ale rzadko się zdarza. A miłość w której seks gra główną rolę, to żadna miłość. Dlatego nie wierzę w miłość faceta do kobiety. Mężczyźni z reguły twierdząc że kochają kobietę, chcą tak naprawdę seksu. Jeśli seksu nie ma, to i ta niby miłość szybko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak .milosc jest piekna.tesknie za miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie podobal jeden ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobać to się może bluzka, sukienka... x Chociaż pokochałam księdza, to mam do siebie obrzydzenie... Z jednej strony kocham go, a z drugiej dziwię się sama sobie jak mogę...życie bez tej miłości jest lepsze, idealniejsze...walczę kazdego dnia i stopniowo wszystko odchodzi... x powiedz, ty jesteś taka święta i dobra - aby koegzystować z księdzem? ksiądz odprawia Mszę Św, mówi piękne kazanie, stara się dbać o kulturę słowa, karmi się modlitwą i Słowem Bożym...A ty taka, podobna...??? czy może podoba ci się po to, by go odciągnąć od tego wszystkiego...???!!! jeszcze raz mówię: kocham księdza ale z daleka i każdego dnia walczę, aby nie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiądz to ksiądz, osoba duchowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiedza mozna kochac tylko platonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość dwojga osób jest piękna, jeśli jest spełniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość. Coś pięknego a zarazem takiego trudnego do odnalezienia w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma miłości. Są układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy zazna miłości. niektórzy skończą żywot nie wiedząc jak to jest kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest milosc ale nie kazdy ja znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi nie doswiadczy miłości, bo kierują się egoizmem i zaspokajaniem własnych zachcianek. Drugi człowiek jest dla nich przedmiotem użycia i myślą że to da im szczęście i to nazywają miłością. A ta ich miłość i to ich szczęście jest bardzo ulotne i predzej czy później prowadzi do cierpienia i poczucia braku. Prawdziwa miłość zawsze jest radością, ale większość ludzi nie jest dojrzała do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci! Miłość idzie w parze ze stabilizacją finansową!!! może nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.39 Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.39 tak! bezrobocie, brak pieniędzy - od razu miłość przymyka oczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne sytuacje weryfikują miłość. Miłości nic nie złamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, a ja znam karierowicza, ktory kocha a dla ze względu na karierę niczego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze teorie o miłości to bzdety mnie jeszcze nikt nie kochał, każdy z ludzi, w których lokowałam uczucia miał wybór tzw. aby inni nie cierpieli....takie moje szczęście a twraz w miłość ciężko mi uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat onksięzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×