Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on może mnie pokochać?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam bardzo fajnego faceta. Nasza znajomość opiera się na flircie, ale też szczerych, przyjacielskich rozmowach. Jesteśmy coraz bliżej. Niestety jest jeden minus. On na początku znajomości powiedział mi o swojej byłej. Chyba coś jeszcze do niej czuje. Nie szuka dziewczyny, bo boi się znowu powtórki z rozrywki, czyli porzucenia i cierpienia. Zależy mi ma nim coraz bardziej i zastanawiam się czy pomimo tych zapewnień, że nie szukał do tej pory nowej dziewczyny, on może się we mnie zakochać i zmienić zdanie. Jak tego dokonać? Bardzo bym chciała, żeby był ze mną, a o przeszłości zapomniał na dobre (jego poprzedni związek był bardzo króciutki, nawet nie spali razem, ale on jest bardzo uczuciowy i chyba mocno wyidealizował tamtą relację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd następna idiotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość przychodzi bez zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwaj na razie w takim układzie jaki jest. Miłość być może sama się pojawi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo krotki tzn ile? i ile wy macie lat? jesli facet ma okolo 20stki to moze sam nie wie, czego chce. albo uwaza cie za przyjaciolke tylko. albo bierze na litosci i liczy na szybki seks. jakby nie mial pod skora bylej to by o niej nie gadal. na co ci taki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ciebie pokochać jednocześnie wyrzucając bylą ze swej głowy. Autorko dużo od ciebie zależy, najważniejsze żebyś nie przejawiala cech zachowania takich jak tamta. Włączył się dla niego mechanizm obronny i bardzo możliwe że będzie między wami dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on mysli o Tobie, co czuje, jaka jest szansa na to, że będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat on ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×