Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy raz Uprawialem seks z 15latka

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj na imprezie. Mam 26 lat. Sama na mnie leciala wiec wzialem sprawy w swoje rece. Ladna byla, szczupla i kobiece kraglosci. Seks nie byl jakis szczegolny bo wszystko musialem robic ja. Byla bierna zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te małolaty tak mają, lgną do każdego... A że Ty jesteś na tyle słaby, to nie mogłeś się powstrzymać... Cóż można powiedzieć w tej sprawie... A to, że była jak ta kłoda to można się było spodziewać, bo to był JEJ PIERWSZY RAZ... taki byle jaki z byle kim... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofil. Policja już po ciebie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rochalem 13 I policja nie przyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech najpierw wszyscy zaznajomia się z prawem, nim zaczną rzucać pedofilami na lrawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dają to trzeba brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:19 Takie dzisiaj wasze córki 09:23 zanim zaczniecie moralizować zapoznajcie się czym jest pedofilia w prawie polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz miał kiedyś córkę, to ją też kiedyś taki frajer na dysce będzie bzykał i chwalił się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Nie mierz innych swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro to tak was burzy, to czemu nic nie robicie? Wystarczy zgłosić do sejmu projekt obywatelski, zebrać wymagana ilosć glosów/podpisów i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komenda Stołeczna Policji dziękuje za zgłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z********a doopą Juken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawjalam sex juz 14/15 LAT majac i co mialam ochote ! Mialam duzy temperamet i mam do dzis,zczego dumny jest moj partner,bo zawsze mam ochote piepszyc sie !.Zawsze przezywam orgazmy itd,jestem dojzala kobieta moge duzo powiedziec na ten temat. Pozatym nie wpadlam w cizae,mamy z mezem 2-ike dorastajacysch dzieci,niezabranialam corce na sex,jest zabezpieczna.Rozmawiamy szczeze o seksie wprost jak przyjaciolki,zycze podobnie-innym!.Pogadamy tel 603072779,Jadwiga z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 to dziecko jeszcze mimo, ze moze nie wygladac juz jak dziecko...nic dobrego nie zrobiles....smierdzi kryminalem, albo szantazem z jej strony. Generalnie kazdy z nas tu obecnych powinien zglosic to do odpowiednich organow scigania i po IP Cie znajdą...ale takie fora jak te sa bankowo nadzorowane przez policje wiec juz jestes na ich liscie. Z dzieckiem....feeee! Jej stary powinien Ci facjate obic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z 15 latka jest prawnie dozwolony, ( chore to bo sex filmy można od 18) , ojciec ma mu ryja obić? Za co że wychował dzifke? Przecież nikt jej nie zgwałcił sama daje i to pewnie od dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×