Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dbacie o swoją skórę?

Polecane posty

ostatnio dodałam sobie do dodatkowych rzeczy do dbania serum i esencje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem konsultantką Mary Kay i mam tylko kosmetyki z tej firmy. Używam Cudowny Zestaw TimeWise z Mary Kay. Jest to fajny zestaw do pielęgnacji cery, w którym znajduje się mleczko do oczyszczania twarzy, krem pod oczy, krem na dzień i krem na noc. Tak kompleksowa pielęgnacja to klucz do pięknej, młodej i zadbanej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego,,po prostu znaleźć sobie krem do rąk balsam do ciała który Ci odpowiada tzn. nie uczula i dolewam do niego też sprawdzony i naturalny olejek arganowy z Bonimedu ma bardzo dobry skład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze tak, ja dbam o skore nie tylko od zewnątrz ale tez od wewnątrz. Jeśli chodzi o pielęgnacje zewnętrzna to zawsze dobry demakijaż, woda termalna, serum i krem. Do tego biorę tez tabletki oeparol oraz pije dwa litry wody dziennie żeby skora było odpowiednio nawilżona od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z radami przedmówczyni, czyli dbanie o organizm od wewnątrz jest bardzo ważne. Natomiast jeśli chodzi o pielęgnację skóry to ja uważam, że minimalizm jest okej. Od dawien dawna używam na przykład mydła do rąk Biały Jeleń - tego tradycyjnego w płynie i nie zmieniam, nie szukam zamienników. Ważne jest dla mnie również, że dany kosmetyk jest polskiej produkcji 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OczywiściE! w pielęgnacji pomagają mi kosmetyki efektima - są najlepsze

Edytowano przez Olssil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dbam o swoją skórę. Najważniejsze w tym całym procesie dbania jest to, aby była odpowiednio NAWILŻONA, JĘDRNA I ODŻYWIONA. Więc dużo balsamuję produktami efektimy. Polecam z całego serca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja staram się ją dobrze nawilżać i odżywiać. Ale tak naprawdę solidnie. Mojej skórze bardzo spodobała się linią Magic Lift od Eveline. Te kremy mają bardzo odżywczą konsystencję i skóra jest po nich jędrna, wygładzona i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety normalne 😉 Trzeba zacząć stosować pielęgnację przeciwstarzeniową. Zerknij sobie na serię Contour Correction z Eveline. W tej serii mają bardzo fajne 4 kremy. Nie sugeruj się wiekiem na opakowaniu, tylko wybierz ten który najbardziej potrzebujesz czyli np.; lifintugujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dbam o skórę przez regularne saunowanie.Nawilża się i oczyszcza z toksyn.Robię też pellingi na ciało w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A  co możecie napisać mi  o  firmie  https://4szpaki.pl/all/kremy-do-twarzy   ?  Bo ja  słyszałam ostatnio, że  oferują oni  wartościowe, naturalne, które  nie  tylko oczyszczają  skórę, ale  kompleksowo ją pielęgnują?  Według mnie   każdy jest w stanie  znaleźć coś  dobrego dla siebie. Zwłaszcza, że   oferują oni  produkty wykonane  z  naturalnych  składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×