Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dunkarr

Dieta 1800, siłownia 4x tydzień, efektów brak

Polecane posty

Gość gość
Oszukujesz sama siebie.o jakich intensywnych cwiczeniach ty mowisz skoro masz zadyszke przy chodzeniu??? Twoje kg z powietrza sie wziely? Badania jak mowisz robilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
No jak dla mnie.te ćwiczenia są intensywne, wychodzę po nich cała spocona. Trzymam tętno na odpowiednim poziomie i przerwy mam max dwumiutowe na zmiany maszyn. Wcześniej tak nie cwiczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
A zadyszke mam przy chodzeniu to fakt, ale tylko jak z kimś gadam. Na siłowni nie mam zadyszki, bo z nikim nie rozmawiam :p no dziwne to, ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się tak łatwo poddawać. Efekty zawsze przychodzą, z tym, że u jednych wolniej, u drugich szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie wierze ci ze spalasz 600 kcal w godzine. Na orbim jezdze interwalowo i w godzine to jest 550 ale porzadny wycisk. Dodam ze mam dobra kondycje. Tak wiec sciemniasz z silka albo z dieta a najpewniej z jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkalelka
ja też tak miałam, siłownia codziennie (robiłam przerwę 3 razy w miesiącu), dieta od dietetyka 1500 kalorii - efektów brak. Ułożyłam sobie dietę sama, z tych zdrowych rzeczy, które naprawdę lubiłam, odrzuciłam pieczywo, ziemniaki, piłam baaardzo dużo wody. Dodatkowo wsparłam się iqgreen, które wsparło mój metabolizm i tym samym przyspieszyło spalanie tkanki. Odpuściłam trochę siłownie, a zaczęłam ćwiczyć w domu, cardio, trochę MelB, Lewandowskiej. Pół roku - 16 kilo. :) Da się, tylko to zależy wszystko od organizmu, trzeba próbować na wszystkie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj ludzi co pisza dieta 1000kca i silownia. To nie prawda! Tylko dziewczyno zrobisz sobie krzywde. Czy Twoj dietetyk ukladal Ci diete pod silownie? Bo inaczej wyglada dieta osoby cwiczacej intensywnie a inaczej siedzacej. Min 2000kg przy intensywnych treningach fuzo bialka, jajek, serow, ryb, kurczak. Tu nie chodzi rowniez o kalorie tylko o to co jesz, kiedy i jak czesto. A cwiczenia aerobowe sa dobre na poczatek zeby wzmocnic serce. Potem powinnas cwiczyc pokolei na kazde partie ciala w tym Ci powinien pomoc trener na silowni. Powodzenia i nie sluchaj tych rad 800kca itp to glodowki nie da sie tak na dluzsza mete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
Tak, dietetyczka wiedziała, że będę chodzić na siłownię i brała to pod uwagę przy układaniu diety. Te efekty u mnie się pojawiają, ale 2 kg na miesiąc to trzeba być naprawdę silnie zdeterminowanym, żeby wytrzymać dwa lata w takim tempie odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagle ci sie spieszy. Jakos jak przez x lat dobijalas do120 kg to bylo ok a teraz sie obudzilas i chcialabys efekty natychmiast. A jesli przy tej wadze nie jestes zmotywowana to coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
A najbardziej demotywuje mnie to, że schudne, a potem znowu przytyje, patrzac na to jak niewiele mi do tego potrzeba. Istna meczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
W sobotę wyjeżdżam na trzy tygodnie więc siłownia odpada. Zamiast tego planuje 4x w tygodniu poranne marszobiegi po plaży takie a'la interwały trwające około 50 minut. Czy to.będzie dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukuj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
Dziś cały dzień prasowanie, pakowanie, pranie. Szykuję się do wyjazdu. Jeszcze sprzątam, bo przed wyjazdem trZeba przyjąć gości, kiedy by indziej...przyjeżdża do mnie koleżanka, która zawsze jak jest u mnie to chce coś zamawiaac: pizza, chinczyk itp, bo mieszka w takiej wiosce, że u niej nie dowoza. No ale ja przecież nie mogę się skusić na takie coś więc zaproponuje jej wypad do kawiarnio nalesnikarnikarni, gdzie zamowie sobie tylko kawe, a.ona niech szaleje :p Nad morzem znalazlam sobie restauracje wegansk, bez sosow, mięs itp. Sam ugotwany ryż, surówka z marchwii, leczo warzywne- małe porcje, duża cena :p mąż nie jest zachwycony, a le dl mnie bomba. Przynajmniej cztery razy w tygodniu bedzie musial tam ze mna iść. W pozostale dni sam wybiera knajpe, tylko ja nie wiem co wtedy zjem, chyba tylko sałatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunkarrr
116.4 taki wynik na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Megan
Są tacy ludzie nazywają się healt partnerzy w Spirolife Slim rozmawiaja , i badają przyczyny nadwagi czy otyłosci , maja ekspertów którzy im pomagaja rozwiklac problem indywidualnie kazdej osoby , mozna sobie z nimi rozmawiac od serca na kazdy temat, watpliwosc w trakcie odchudzania i o porazkach i sukcesach wspieraja i nie katuja dietami , mozna malymi kroczkami dojsc do siebie , mi bardzo pomogli, bo u mnie to tycie bardziej z psychiki sie bierze, chyba dwa tygodnie mozna wypróbowac za darmo ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Spróbuje dodać do tego Slimunox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda dieta i ćwiczenia będą działać tak samo na każdego... Najlepiej przejść się do dietetyka wybrać trenera personalnego itd. Ja wolę jednak do wszystkiego dochodzić metodą prób i błędów i dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Mam domową siłownię wyposażoną w Hop-Sport.pl i dietę ułożoną przez siebie z lekką pomocą koleżanki dietetyczki jak na razie dążę powoli do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Dlaczego? Za dużo wysiłku jak na taką dietę.Twoj organizm w obawie przed jakby to powiedzieć "zagrożeniem śmierci" (nie czytaj tego dosłownie) odkłada zapasy tłuszczu. Musisz równomiernie rozłożyć o dietę i trening. Co za dużo to niezdrowo. Zwiększ kaloryczność, albo zmniejsz liczbę treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Jeśli intensywnie trenujemy powinniśmy przyjmować stosowną ilość zbilansowanego jedzenia. Jeśli nie dostarczymy organizmowi witamin, a co więcej, będziemy bardzo mało jeść - rezultaty nie będą zadowalające. Polecam skonsultować się z dietetykiem i trenerem. Tutaj masz takie dwa w jednym: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego dietetyka to sprawdź http://dieto-med.pl na pewno ułoży dobrą diete pod Twoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina B
Dnia 9.09.2017 o 18:00, Gość gość Agnieszka napisał:

Spróbuje dodać do tego Slimunox...

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie pozbyłam się nadwagi. Mam nadzieję, ze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brynia

Moim zdaniem nie ma lepszego sposby na pokonanie nadwagi jak zastosownaie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsgsfjsjsbs

Ja nie wierzę w to, co pisze autorka. Przy takiej wadze, na diecie 1800kcal i z takimi ćwiczeniami waga powinna ładnie spadać. 

Więc autorka albo kłamie i tak na serio je więcej,  dużo więcej, albo wcale nie ma wszystkich prawidłowych wyników badań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter

za mało jesz albo źle ćwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaL

Ja zaufałam tabletką które są już znane na rynku.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąc 14 kg i to w dość krótkim czasie.W ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się odżywiać tak że teraz nie mam żadnych problemów z utrzymaniem normalnej i prawidłowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21

Po 2 tygodniach to jakis cudownych efektów nie bedzie  ja jestem na diecie od kilku miesiecy i cwiczę i powoli przychodzą efekty ale jestem zadowolona a firma z ktorej korzystam to afterFit afterfit-catering.pl/wroclaw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×