Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dywyta

Mój facet po raz drugi w tym roku idzie na wesele z koleżanką

Polecane posty

Gość gość
19.38 można latać na wesela z różnymi koleżankami pod warunkiem, ze jest się wolnym facetem. Związek do czegos zobowiązuje, jeśli komuś zależy na drugiej osobie to stara się nie robić nic co by mogło ja zranić i dac poczucie niepokoju, smutku. To się nazywa lojalność i dbanie o uczucia drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego faceta natychmiast olała. Z doświadczenia wiem że nie warto wiązać się z facetami mającymi duzo koleżanek. Bankowo z niektórymi od czasu do czasu sypiają tzw. friends with benefits. Mężczyzna w związku skupia się na partnerce a nie lata po imprezach z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.22 zgadzam się w 100%. Autorko nie bądź naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Kocham go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze to chyba miłość jednostronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
To po co ze mną jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku, chociażby dla regularnego seksu albo z jakiś względów mu z Toba wygodnie. Ilu to facetów tkwi w takich związkach,a te kobiety są tylko przejsciowe- do czasu aż facet pozna inna, zakocha się szaleńczo i ta przejściowa raz dwa dostaje kopa w d...e a poza nowa kobieta świata nie widzi i szybko się z nią zaręcza (a z ta była nawet mowy nie było o ślubie mimo ze np byli razem juz kilka lat). Znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
Podłamałam się trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ma dziewczyne albo prowadzi rozrywkowe zycie co rusz z innymi kobietami ewidentnie facet Autorki nie szanuje Autorki lub nie szanuje kobiet w ogole tzn. nie nadaje sie do zwiazku (co najwyzej na seks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie jest bawidamkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie jest twoją własnością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bawidamkiem,bo pojdzie z kolezanką na wesele ?! co za wnioski,wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normalnym, zdrowym związku, gdzie są uczucia partnerzy nie chodzą na wesela z innymi koniec kropka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest złego w pójściu na wesele z koleżanką? Im bardziej zakompleksiona baba tym bardziej chciałaby zamknąć faceta w klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:16 poszukaj kogos do f****ng friends jak nie szanujesz drugiej osoby w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im bardziej zakompleksiony facet tym bardziej musi sie podbudowywac kolezankami olewajac swoja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie to olewanie? Byłoby gdyby szedł na wesele i zamiast ze swoją dziewczyną chciał pójść z kimś innym. Ale tutaj? Baby mają nasrane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna spedza czas z kobietą którą kocha a nie fruwa z innymi i dlatego to nie jest osobnik godzien uwagi ani związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt: Baby mają nasrane we łbach. & W psychologii to się nazywa przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej, tak, to się nazywa przeniesienie, dla Was wyjście na wesele to od razu nachlanie się i ******ie w kiblu. Musiałyście się ciekawie bawić na weselach. Dobrze, że nie każecie facetowi pytać się które gacie może założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rady ze powinnaś go puścić piszą faceci bo dla nich to normalka latać za dupa.mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że macie 15-18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywyta
On 28 ja 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dziwne zachowanie z jego strony, wsółczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dywyta dziś On 28 ja 30 x ta jasne... Nie to nie jest normalne... Jak dla mnie to on szuka wrażeń.jak by moja Kobieta coś takiego uskuteczniła to z miejsca byśmy się pożegnali. Ja wiem że nie można ograniczać ale imprezki, kluby, domówki bez Ciebie z "kolegami" lub "koleżankami" jak w Twoim przypadku są sygnałem że druga osoba już szuka sobie drugiej gałęzi a Ty jesteś bo jeszcze się nic nie trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt. (...)Gościu powyżej,(...) Poruszyło? ;)) Przeżyłam już sporo, doznałam przebudzenia/wzniesienia, jestem wiedźmą;) Wiedunią od słowa WEDA - wiedza, miałam i mam jednego partnera/męża, on też, tzw. prawik był;)) , a na imprezach zachowywałam się standardowo. Moją misją staje się łączenie ludzi, ukazywanie im, by nie uogólniali, nie generalizowali. Jak to mówią: Dla każdego co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie imprezy,domowki,itp tylko raptem dwa wyjścia na wesele ! Raz ustalone gdy się nie znal z autorka i teraz drugie z kolezanką. Chlopie,ty siebie czytasz co tu wypisujesz? coż za wnioski. Wcale nie wiadomo jaki status ma ich relacja a tu wywody jakby byli po slubie kilka lat i on kombinuje cichaczem,by pojsc z jakąś inną kobieta na całonocne weselisko. Wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaborcze, zakompleksione laski zawsze będą widziały w takim wyjściu z koleżanką na wesele samo zło. To wynika z kompleksów i obaw. A chłopak pobawi się, pośmieje i wróci. Ale nie, nie wolno, bo lala ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mógł powiedzieć "jadę na weekend chlać z kumplami". Ale nie, zachciało mu się szczerości. Spoko, następnym razem coś zmyśli, żeby uniknąć focha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się gdyby cos miał na sumieniu to nakłamałby ze np meski wyjazd albo coś a tak to powiedział więc moze to zbyt wyolbrzymiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×