Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaaaa21

Wstydze się mojego faceta przed ludźmi

Polecane posty

Gość Ana345
Gość Sylwia Następna mądrą, wykształcona z inteligentnego domu a nie wie co to są znaki interpunkcyjne i jak je używać:-) Podstawówka się kłania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo przebywacie nawzajem, autorko, ze swoimi rodzinami. Krótki związek, młodzi jesteście, a tu ciągle spotkania rodzinne, imieninki, wspólne wyjazdy, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chyba, że u Ciebie w rodzinie mężczyźni są rodzaju damskiego" Może jednak żeńskiego? x "a nie wie co to są znaki interpunkcyjne i jak je używać" "Te znaki"? Czy raczej "tych znaków" czyli "jak ICH używać"?Sama ze wsi jesteś? x "nie wiesz co to jest język literacki? Właśnie takiego uczą w szkołach i takim posługują się ludzie wykształceni" Zanim zaczniesz kogoś poprawiać, sama wróć do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat już był. Control c control v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już_nie_Sylwiaaaa21
Dobra kochani! Czas chyba zakończyć temat bo zaczyna pojawiać się tutaj między nami nerwowa atmosfera . Tak naprawdę 1. Jestem facetem a 2. Temat założony był z myślą o mojej pracy - zbieram informacje o otoczeniu i ich reakcjach na ludzkie zachowania ( studiuje psychologie i dorabiam w ten sposób między innymi). Od czasu do czasu coś tutaj zamieszczam i prostuje pod koniec - najwygodniejsze jest to aniżeli bieganie z ankietami czy wysyłaniem e-maili ( może ktoś kojarzy poprzednie wątki ) :D Chodziło mi, jak poprzednio, aby dotrzec w jaki sposób otoczenie odebrałoby taką dziewczynę a w jaki jej faceta - i wiadomo na odwrót ( być może z chorobami, być może innymi zaburzeniami). A w Sylwiaaaa21 wcieliła się moja 24 letnia dziewczyna, z moją dużą pomocą (sam kiedyś posiadałem takiego kumpla, który był po prostu inny od wszystkich wokół , choć specjalnie się nie wyróżniał), a wiadomo , tematów by wydobyć opinie o człowieku jest bez liku. ;) Prześledziłem w miedzy czasie wiele stron i tak jak tutaj zdania są mocno podzielone i na rzekomą Sylwię i jej chłopaka. Teraz pozostaje mi wyciągnięcie wniosków. Dziękuje wszystkim, którzy zainteresowali się tematem, oraz oddali własną opinię. Do zobaczenia mam nadzieję w kolejnych wątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz schizofrenie idiotko, aż strach pomyśleć jakie ''studenty'' są na twojej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
9.20 nie obrażaj Lublina.W Lublinie jest Uniwersytet Jagielloński miedzy innymi studiowała tam moja kuzynka .Drugia studiowała we Wrocławiu ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, ze Twoja kuzynka studiowala we Wroclawiu? :D chwalisz sie tym? mowisz, jakby studia byly czyms nadzwyczajnym, a taka holota studiuje, ze glowa mala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Wspomniałam o tym jedynie dlatego ze to siostry są i obie z Lublina ,nic więcej poza tym że mam sentyment do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersytet Jagielloński jest w Lublinie? Od kiedy? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin przejęty niestety przez Nową Chazarię, tam to tylko 'naókofcy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu każdy idiota twierdzi, że pisze pracę z psychologii? Jaki promotor uznałby coś takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Jest w Lublinie i jest w Krakowie .Ostatnio przechodziłam nawet obok jak byłam w szpitalu akademickim z mamą...autobusem .Potem owszem szłysmy di kfc bo zafundowałam mamie i siostrzenicy burgery i kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ojcami na wczasy ???!!!o_O jak dzieci BTW prosi jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA. Zespół Aspergera. Typowe objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi ojcamiojakie wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Na onkologii byłysmy.Moja mama nie zadowoliła by się bułkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×