Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

Czesc wszystkim :D mam takie pytanie do osób które mialy albo wiedzą cos na temat depilacji laserowej. Jestem po 6 zabiegu na pachy, pozbylam sie okolo 50-60% wlosow (niestety), dodam ze mialam zabieg wykonywany Ligh Sheer Duet w Laser DeLux. Jak mozna sie domyslac nie jestem za bardzo zadowolona z efektow, juz po ostatnim zabiegu myslalam ze pozbylam sie problemu, ale niestety wlosy odrosly, a po zgoleniu bardzo ciemne. Nie wiem co mam teraz zrobic, bo ostatni zabieg mialam robiony okolo 10 tygodni temu i najwczesniej bylabym w stanie kupic zabieg na za 2 tygodnie poniewaz wroce z wakacji. Sądzicie ze taki odstęp czasu moze sprawic ze caly zabieg bedzie bez efektów i nie ma sensu juz ladowac kasy w to? Jestem sklonna wykupic jeszcze max. 4 zabiegi jesliby to mialo przyniesc oczekiwane efekty. Co o tym myslicie i ile miakyscie zabiegów? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do skutku! Masz czarne wlosy szanse na 100% pozbycia sie zarostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser moze maksymalnie usunac 90% owlosienia, a zabiegi i tak trzeba powtarzac. Znam przypadek, gdzie po depilacji laser wlosy zaczely odrastac ciemniejsze i grubsze. Twoja decyzja, ale cudow nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem depilacja laserowa w klinice opłaca się mniej, bo jest dość kosztowna. Ja osobiście zdecydowałam się na zakup depilatora ipl od Panasonica - moim zdaniem jest genialny, zdecydowanie spełnia każdą moją potrzebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o usuwanie na zawsze zbędnego owłosienia. Ja długo zastanawiałam się nad takim zabiegiem. Zawsze depilowałam miejsca intymne kremem bo mniej podrażniła niż maszynka...no ale ile można. Zapisałam się do http://www.laserestetic.pl/ i zlikwidowałam problem na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaKaja23
Ja tam polecam depilację laserową w Vici Clinic. Włoski znikają bezpowrotnie, a całość jest zupełnie bezbolesna i naprawdę szybka. Pozdrowienia dla Gosi, która wykonywała mi zabieg - jesteś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek88
Polecam wybrać się do naprawdę dobrego salonu kosmetycznego. Ja chodzę do Vici Clinic. Depilują szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie. Byłam w szoku jak szybko włoski zniknęły. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nic nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinkaSzminka
W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1112
W Vici Clinic w Krakowie zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Light Sheer Duet. Często można trafić na różne promocje, jak na przykład rabat 50% na pierwszy zabieg. Zabiegi wykonywane są przez panią Kasię, przesympatyczną profesjonalistkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_krk
Depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze. W Vici Clinic w Krakowie wykonują te zabiegi za pomocą nowoczesnego lasera Light Sheer Duet. Warto wypróbować - na pierwszy zabieg na każdą partię ciała dostaniecie zniżkę 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitaczikita
Zabiegi laserowej depilacji robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Każdemu polecam to miejsce. Przemiła obsługa (pani Kasia i pani Gosia - pozdrawiam!), efekty bardzo szybko widoczne. No i co bardzo ważne - zabiegi prawie wcale nie bolały. To dla mnie ogromna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55555
Zachęcam do zabiegów depilacji laserowej. Ja swoje robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Raz trafiałam na panią Kasię, raz na panią Gosie - obie przemiłe. Szczerze polecam to miejsce - efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Halina
Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem - włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Jakiś czas temu za namową koleżanki trafiłam do Vici Clinic w Krakowie. To była dobra decyzja. Parę zabiegów i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duriannn
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem Light Sheer Duet. Właśnie takim laserem dysponują w Vici Clinic w Krakowie. Zdecydowałam się u nich zrobić 3 zabiegi usuwania owłosienia z łydek. Efekt jest naprawdę świetny i polecam te zabiegi każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna091990
Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMaj
Dlatego lepiej się upewnić, że idzie się do dobrego gabinetu na taki zabieg. Ja kiedyś miałam robioną depilację laserową i nie było efektów, z powodu jasnego koloru włosków. Teraz jest możliwa epilacja w Klinice Krajewskiego na Powiślu- vectus - epilacja laserowa http://estivance.pl/zabiegi/epilacja-laserowa-vectus-cynosure/ , która usuwa włoski skutecznie, bez względu na ich kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplauzz
Zachęcam każdego do spróbowania zabiegów depilacji laserowej. Możecie wybrać się do Vici Clinic w Krakowie - oni wykonują te zabiegi najwyższej klasy laserem Light Sheer Duet. Taki laser usuwa także jasne i cienkie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczykk
Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalicka22
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na depilację laserową. Mam przynajmniej święty spokój. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie - polecam każdemu to miejsce. Mega profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania1778
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na depilację laserową. Mam przynajmniej święty spokój. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie - polecam każdemu to miejsce. Mega profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia111
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na depilację laserową. Mam przynajmniej święty spokój. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie - polecam każdemu to miejsce. Mega profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczkaaaaaaa
Polecam depilacje laserowa w klinice Dr Legrand w Krakowie. Rozpoczęłam u nich serie żabiegow na całe nogi oraz bikini i jestem zachwycona pierwszymi efektami. Włosków jest zdecydowanie mniej! Bardzo ważny jest również dla mnie fakt, iż nawet przy bikini depilacja laserowa w tej klinice jest praktycznie bezbolesna. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela Sak
Witaj, Karolino, zabieg depilacji jest przyjemny i bezpieczny tu masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest , radzę poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 123
Pomóżcie! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Mam same krosty, a potem blizny. Myślałam o depilacji laserowej, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 30
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stosuję depilację cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Najpierw kupowałam gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 23
Za miesiąc kończę cykl depilacji. Jestem bardzo zaskoczona. Wybrałam przetestowany gabinet z najnowszym laserem. Nie żałuję. Dużo wyszukałam tu www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny. Przekonałam się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 27
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze zapamiętałam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest ogromnie zadowolona. Sama byłam zaskoczona rezultatem. Po jednej sesji zauważalne były efekty. To był słuszny wybór. Nie czuła bólu. Mega skutek. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to w 100% polecam. www.eportal.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×