Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ami118

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witajcie, jestem tu nowa! Mam do was sprawę, co o tym myślicie: Od paru dni bardzo często oddaję mocz, jestem albo lekko podenerwowana albo mam wahania nastroju, odbija mi się często, w pochwie moja temperatura to ok. 37,1, mam wrażliwszą pochwę (podczas stosunku w sobotę leciutko krwawiłam), a co najdziwniejsze lekko plamiłam, możliwe, że są jeszcze inne objawy, ale nie zwróciłam uwagi. Co do odbijania to raczej nie od jedzenia, bo od 2 dni jestem na 10-dniowym poście (czy w takiej sytuacji powinnam?). Jeśli chodzi o plamienie to nie wiem. Jestem 1,5 tyg od owulacji i 1 tyg do okresu i nagle to plamienie. Plamiłam 2 dni (w niedzielę i w poniedziałek), teraz spokój. Był to taki śluz z krwią, łącznie brązowe plamienie bez zapachu. Mało tego było, nie więcej niż z 3 ml. Miesiączkę i infekcję można wykluczyć. Było prawie bez bólu i bez skrzepów, więc poronienie chyba też nie. Zostaje jakieś mega, mega spóźnione plamienie okołoowulacyjne, lub implantacja. Co o tym myślicie? Ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki problem pojsc do apteki i zrobic test?A w razie czego pojsc do lekarza?Wrozka nikt nie jest i rentgena tez nikt nie ma w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okey, ale to jeszcze raczej zawcześnie. Pytam się, bo chcę wiedzieć co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie wiemy czy jestes w ciązy. moze jestes, ale moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy wykrywają ciaze juz po 6 dniach wiec nie jest za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak przypuszczacie! Właśnie po to jest to forum. Bardziej tak czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesteś w ciąży!gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię teraz nie oznacza w tej chwili. Dziś test kupię i jutro z samego rana zrobię. Od razu piszę o wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z groszkiem
powiem Ci, że starając się o dziecko szukałam w sobie wszelkich wyszukanych w necie objawów a... ciągle mi się odbijało, na co nie zwróciłam nawet uwagi :) dla mnie możesz być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też odbija, mam wzmożone wypróżnianie i ostre gazy. Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Aha i moja temperatura na członku to 39 stopni w zwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z groszkiem
sądząc po tak słabym tekście i twoim poziomie idę o zakład, że ten członek dawno nie miał żadnej innej rozrywki niż forum kafeteria. biedny zakompleksiony chłoptaś zagubiony na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sałatka z groszkiem sądząc po tak słabym nicku i wypowiedzi paniusia ma tylko rozrywkę na babskim forum, dostałaby parę plaskaczy liściowatych i wzięłaby się za szorowanie okien albo pucowanie podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj go Sałatka... Po za tym fajnie, że jako pierwsza odp. na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jesteś w ciąży, albo nie jesteś. Zadajesz pytanie na poziomie gimbazy. Każdy organizm jest inny, każdy cykl może być zmienny. To tak jakby ktoś zadał pytanie: poleciała mi kropla gila z nosa. Jak myślicie: będę mieć katar, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a mnie boli brzuch - czy będę mieć cieczkę czy może to od przeżarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff ba
Ami 118 mi też się odbijało. U mnie od owulacji był ciągły ból brzucha jak na @. W pierwszej ciąży miałam właśnie lekko brązowe plamienie, jak się okazało implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy wychodziły mi pozytywne najwcześniej 2 dni przed spodziewanym terminem @ i były ledwo widoczne kreski ale cykle mam 27dni. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! A wiesz jak długo u Ciebie to trwało? To plamienie? I jaką miało konsystencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wszystkim dziękuje! Jedyne teraz co chce wiedzieć to właśnie ile trwa i jaką ma konsystencje plamienie u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka może być konsystencja? Nazwał bym to kisiel albo budyń. Niektórzy nazywają to serowate upławy, albo wybroczyny z cewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam Ami jesteś w ciąży czy to tylko od przeżarcia bęben cię bolał? Pamiętaj aby nie być żarłakiem bo ci bęben pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od 3 dni na diecie oczyszczającej. A test wyszedł chyba pozytywnie - 2 kreseczka leciutka, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w ciąży, chepie mi się cały czas i pierdzę po kapuście - lekarz mi przekazał, że to na 100% ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję wam :) My niestety dalej się staramy. To już 7 cykl niestety. Ale nie tracimy nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×