Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ami118

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość Mala

Hej dziewczynki mam pytanie miesiączkę miałam 6 września teraz kochałam się z chłopakiem 13 i 16 września bez zabezpieczenia 19 zrobiłam test i są dwie kreski jedna ledwo widoczna czy mogę być w ciąży miała któraś z pań może taka sytuację ? Dodam że dwa dni temu szef były po prosil mnie żebym wróciła do pracy i nie wiem co robić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Bardzo proszę o pomoc i kiedy bym mogła najszybciej powtórzyć test ciążowy i który waszym zdaniem jest najlepszy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jeśli wyszły ci dwie kreski to jesteś w ciąży. Praca ci w niczym nie przeszkadza, jeśli ciąża nie jest zagrożona nie krwawisz nie musisz lezec to możesz pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Pracuje w sklepie więc trochę się na dzwigam umowę dopiero dostanę od pierwszego więc chwilowo jestem nawet bez ubezpieczenia tylko czy to możliwe żeby tak szybko mi test wykazał ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mnie to juz nic nie zdziwi. Ja zaszłam w 50dniu cyklu, o tyle mi się owulacja opóźniła. Tobie mogła się przyspieszyć. Zrob test z Krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Oki dziękuję kochana za pomoc staramy się o dziecko tylko teraz ten szef wyskoczył z pracą i nie miałam serca odmówić mam już córeczkę 6 latek i nie pamiętam za bardzo jak byłam z nią w ciąży . Choruje na tarczycę niedoczynność i boje się też powikłań żeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jeśli miałaś wcześniej owulacje i złapałaś jajeczko sexem z 13 to tydzień później już całkiem śmiało mogło dojść do implantacji. 

Moja Obecna ciąża 9dni po owulacji miałam już 2mocne kreski. Niby się powinno testować 2 tyg później,  Ale ja od dwóch czy trzech dni miałam okropne mdłosci i nie wiedziałam o co chodzi. Uwielbiam kawę i piłam po 7 dziennie ale jak nast dnia mnie pociągnęło przy pierwszym łyku zrobiłam test. I niespodzianka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

No ja nie mam mdłości tylko pobolewa mnie podbrzusze i kuje mnie trochę prawy jajnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Owulacja mi się zaczęła 13 i trzynastego uprawiałam seks i 16 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Powtórzę test gdzieś 26 może już będzie czarno na białym 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×