Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń

Polecane posty

Gość gość

Jak zakończyły się wasze wieloletnie przyjaźnie? Moja przyjaciółka urwała ze mną kontakt jak wyszła za mąż. Prawdę mówiąc pisała do mnie wiecznie jedynie kiedy była zdołowana albo się czymś pochwalić, zaś o moje sprawy praktycznie nigdy nie pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego czegoś jak przyjaźń. To jest wykorzystanie kogoś w pewnym czasie dla swoich zj******h celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ,,przyjaciółka" nawet na ślub mnie nie zaprosiła a za życzenia nie podziękowała. Z dnia na dzień przestała się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz odpowiedź i potwierdzenie tego co napisałem. Trzymaj się rodzeństwa chyba, że też są takimi z***ami to wtedy już najlepiej samemu sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że przyjaźnie istnieją tylko w filmach. Ta przyjaciółeczka mnie jedynie wykorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest taki sam. Różni się tylko stan nasycenia tego czegoś. O ile Tak można to określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń? O tym, że ma się przyjaciół można mówić po wielu, wielu latach doświadczeń w różnych sytuacjach. Po wspólnym "zjedzeniu beczki soli" możemy mówić o przyjaźni, wcześniej to tylko koleżeństwo. Mam przyjaciela, wspaniałego, przez wiele lat pomagamy sobie w wielu sprawach, chociaż mieszkamy na innych półkulach i w ciągu 30 lat spotkaliśmy się [z naszymi rodzinami] 4 razy. W tym roku nareszcie odwiedzimy go w jego kraju - ja z mężem i wnuczką, cały miesiąc zwiedzania, poznawania kraju, wspomnień i poznawania naszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kobiety jak złapią faceta to koleżanki mają w nosie. Moja przyjaciółka wyciągała mnie aby chodzić z nią na chłopaków, jak już znalazła, to również urwała kontakt, a kiedy ją rzucił znów próbowała go ze mną nawiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22 04
Ja w przyjaźń nie wierzę. Po prostu takie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie patrzą tylko na swoje obsrane d**y. Nauczcie się tego szybko i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że ta refleksja przychodzi po latach. W życiu nie wysłuchiwałabym tej idiotki, szukała frajerki do wyżalania, no i ją wtedy znalazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×