Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pustka wewnętrzna

Zachód nie ma duszy, tam oprócz kasy nie ma NIC

Polecane posty

Gość gość
Kocham Cie UK I S! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie , boję się Was jak to czytam. Tyle wyzwisk dawno nie widziałam..co z Wami jest do cholery?:/ przykro czytać że swój swojego od śmieci wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na 50 lat na nore 35m2 w bloku, tylko na 15lat i 80m2 cwelu. nakosiło sie hajsu w uk wiec mam krotsza rate hehe a ty bedzie je!bać 50lat na ten ukowski kurnik bez tynku heheheheheh :D 🖐️ a co do innej wypowiedzi to poki bedzie rzadzil pis to nie wpuszcza brudasó do nas bo naród tego nie chce amen. A na koniec mowie je!bać S i uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wyzywaja i szczekaja ci ktorzy wyjechali bo im w pl nie wyszło. Widze ze ci co mieszkaja w pl pisza kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:08 to mało nakosiłeś, że jeszcze kredyt musiałeś brać...wstyd a nie powód do chwalenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem na emigracji z zona ale zona zaszla w ciaze wiec wracamy do Polski bo w UK biale dzieci sa porywane i w ogole jakas pochlastana nowoczesnosc tutaj jest pelno agresywnych muzulmanow zaczepiajacych male dziewczynki i kobiety bijacych ludzi. Dzieci chcemy wychowac w Polsce bo tu jest normalnie. W porownaniu do zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobra decyzja polski bracie. W pl jest bezpiecznie. Znajoma pracuje w urzedzie miasta i mowi ze ostatnio duzo anglikow sklada podanie o polski paszport. Uk sie skonczyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk sie dopiero zacznie cwele po brexicie. Polaczki juz masowo wyjezdzaja. Ufff. Kocham Cie UK! i S!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- S. ! - Co? - Ty ku/rwo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio wyjeżdżają Polaczki? Nie zauważyłam. Możliwe, że wyjeżdżają tylko ci którzy byli tu ciułać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier/dalac z mojego ukochanego UK!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz uk jest tylko muzułmanland hahahahaha. Kocham cie PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po brexicie muzulmanie przeniosa sie do PL :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie chcą do PL bo socjal jest hoojowy, chociaż teraz z 500+ jak narobią bachorów to można żyć nawet nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polscy patrioci nie pozwolimy na to. Staniemy na granicy jakby co. Jak we wiedniu odeprzemy ciapatych. Won do uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polscy patrioci" nie wchodza na forum "poza polska" tepaku zaje!bany. Nigdy by nawet nie pomysleli o wyjezdzie z ich ukochanego (k)raju. Tak staniesz na granicy smieciu jak spier!dalales do UK myslac ze sie szybko wzbogacisz no ale z podstawowym niepelnym i bez znajomosci nawet tego jak sie wymawia "dziekuje" po angielsku:D szanse zerowe cwelu. Gnij w plu cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×