Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne jakie polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne - jakie polecacie? Moje typy: 1. Segreti di Natura 2. Najel - cudowne glinki kosmetyczne 3. Florinda <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydła Florinda - mój absolutny hit! Zwłąszcza seria dla dzieci. Bardzo lubię niektóre kosmetyki sylveco, np. peeling brzozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A vianek jest wegański?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpiszę się pod Wami :) Lavera, Florinda, o Segreti pierwsze słyszę, Sylveco, oleje roślinne (uwielbiam z pestek malin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej firmy kupujesz olej z pestek malin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, nie pamiętam sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie glinki - te są zdecydowanie weganskie :) Na noc olej na twarz, najczęściej kupuje stacjonarnie, latwo znalexc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, chętnie poczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wegańskich kosmetyków używam od dawna i dla mnie największym mitem jest to, że one muszą być drogie, w swojej gamie http://ava-laboratorium.pl/ ma chociażby wiele fajnych wegańskich opcji a cenowo ta półka też jest bardzo przystępna, a takich polskich marek, których kosmetyki są przyjazne środowisku i zwierzętom jest znacznie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam resibo - to serum olejkowe, ale szału nie ma :p Tzn ujdzie, ale nie wart swojej ceny. O wiele lepiej sprawdza mi się krem na noc z Veoli Botanica. Naprawdę nawilża mega i wygładza buzię, a nie jest tłusty jak większość kremów tego typu :) Nie zapycha, nie uczula, jest wegański i ekologiczny. Dostałam do zamówienia próbkę kremu na dzień i też jest super. Także chyba się zaopatrzę w resztę produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristofkow
A czy możecie polecić jakieś droższy krem wegański? taki do twarzy? moja dziewczyna jest weganką i czyta etykiety i ciągle mówi że nic nie może znaleźć więc chciałem jej coś wegańskiego kupić na urodziny. Tyle że nie wiem czego szukać i gdzie szukać :/ Czy to tylko jakieś oleje się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię roślinny krem Vegetalis . Szczególnie ten z rokitnikiem bo lubię kremy z wit C, zawsze jakoś lepiej działają na moją skórę. Fajnie nawilża i skóra jest taka gładziutka po nim :D A siostra ma Vegetalis z likopenem i też jest bardzo zadowolona bo nie ma silikonu i parafiny które ją zapychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilverCrest
To zależy do czego. ;) Taki skład wegański maja też kosmetyki do pielęgnacji tatuażu Tattoo Butter Loveink. http://loveink.pl . Jestem jakieś 6 miesięcy po jego zrobieniu i zanim wgl wybrałam studio itd, to najpierw wiele czytałam i właśnie czytałam na temat tych kosmetyków. Potem polecił mi go tatuażysta. I tak stosuję go też w codziennej pielęgnacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zapraszam po rewelacyjne szampony, odzywki. Weganskie i nie testowane na zwierzetach. Dzialaja cuda 😍😍😍 instagram: miejsce_dla_wlosow_i_biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna jest ta seria wegańskich kosmetyków z Bielendy -Vegan Muesli. Składniki zbożowe , mleczka roślinne. Super sa. Szczególnie poolecam serum i krem matujący - z pszenicą, owsem i mleczkiem ryżowym. Polskie kosmetyki a tak rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kosmetyki z Monat są to wegańskie kosmetyki nie testowane na zwierzętach. Możecie je znaleźć na grupie Wegańskie kosmetyki poezją dla twojej urody na Facebooku . Ja miałam problem z przetłuszczającymi się włosami i próbowałam dosłownie wszystkiego!!! Nic nie pomagało trafiłam na grupę przypadkiem i powiem wam że są super.  Kosmetyki są dobierane odpowiednio do każdego klienta.Po za tym jest opieka posprzedazowa więc naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta wegańska linia Eco nature z Bielendy, osobiście używam i zadowolona jestem bardzo. Skład roślinny, eko, super jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam różnice na swojej twarzy podczas stosowania olejku kokosowego, że stała się bardziej elastyczna i miękka oraz delikatne zmarszczki się uwypukliły, a kiedyś używałam nivea i teraz widzę, że jest duża różnica 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się sama zaskoczyłam 🙂 wiedzieliście, że bielenda tworzy teraz wegańskie produkty? Fajny jest krem, własnie wegański rose quartz z tej marki ❤️ ja uwielbiam mieć nawilżoną i rozświetloną cere, a on własnie to robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkowiec01
Dnia 21.07.2017 o 13:00, Gość gość napisał:

A vianek jest wegański?

Nie wiem czy jest wegański ale jest rewelacyjny. 

Lubię też te z Bielendy, Organique i Yves Rocher. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×