Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezczucia

Brak orgazmu

Polecane posty

Gość Bezczucia

Witam Uprawiam seks od kilku miesięcy z moim partnerem lecz no cóż nie potrafi wywołać u mnie orgazmu pochwowego. Oboje potrafimy wywołać u mnie orgazm łechtaczkowy ale widzę jaki jest zły na siebie gdy nie może mi dać orgazmu podczas stosunku. Podczas zbliżenia wyczuwam że to rośnie i rośnie .. i nagle spuszcza się ze mnie cała przyjemność. Czy to możliwe że nie odczuwam szczytu w orgazmie pochwowym? Proszę o jakieś podpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kobiety w ogóle nie mają orgazmów pochwowych ale od czego masz łechtaczkę - więc ciesz się takim orgazmem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według badań nawet ponad 70% kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu poprzez SAM stosunek pochwowy. Niektórym udaje się to wypracować z czasem, jednak prawdopodobnie po prostu należysz do tej większości, która potrzebuje stymulacji łechtaczki. Musisz zadbać, aby w trakcie stosunku była pieszczona również twoja łechtaczka - możesz to robić sama lub poprosić partnera, albo możecie wykorzystać w tym celu wibrator. Możesz też spróbować stymulować twój punkt G. W internecie znajdziesz wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musisz sama zrobic rozpoznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×