Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajluna

Buty do fitnesu i na siłownie

Polecane posty

Gość lajluna

Hej jak w temacie, jakie polecacie buty na początek? Nadmienię że mam problem ze stawami więc dobrze jakby coś amortyzowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś sportowe ortopedyczne ? ja bym fizjo spytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakliszka
Te adidasy bardzo fajnie amortyzują https://multu.pl/products/view/139731 , zobacz sobie na ich stronie bo są różne kolory ja akurat posiadam te. Koszt jaki jest sama widzisz, a nadają się na takie zajęcia idealnie, dla mnie są bardzo wygodne, a też mam stawy obciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 31
Jak zaczniesz ogarniać siłke to koniecznie pamiętaj o tym, żeby dbać o stawy i ich regenerację. Ja żałuję, że od początku nie brałam preparatów z kolagenem, sporo kontuzji by mnie ominęło. Teraz stosuje Artikon i jak na razie spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinarebus1
Najlepiej będzie jak zastosujesz się do porad znajdujących się na stronie http://www.stylmoda.pl/ Jedną z głównych kontuzji powodowanych przez źle dobrane obuwie jest kontuzja ścięgna Achillesa. Abyśmy mogli cieszyć się komfortem należy zdawać sobie sprawę z kilku bardzo ważnych kwestii. Rozmiar buta oraz jego dopasowanie do rodzaju stopy pozwalają dokonać jeszcze lepszego wyboru. Są to kwestie, które w żaden sposób nie będą mogły zostać pominięte, więc warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę. Trzymając się pewnych reguł podczas zakupów możemy wpłynąć na wybór najlepszego warrantu pośród wszystkich dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×