Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paaat123

Jestem szczupła ale mam brzuch

Polecane posty

Gość Paaat123

Ogólnie wszyscy mówią że jestem szczupłą osobą, przy wzroście 169 cm ważę 50 kg, w talii mierzę 62 cm, natomiast w.biodrach-90. Mój problem polega na tym, że mam wystający brzuch pod pępkiem, jednak nie są to fałdy nawet,przez większość czasu jest wręcz napuchnięty, podejrzewam, że mam problemy z jelitami, ze względu na słabe trawienie (przy wypróżnianiu nie jednokrotnie okropnie boli mnie brzuch, mam wzdęcia, gazy, dodatkowo cierpię na zatwardzenie i to że wypróznię się2 razy na tydzień jest.cudem). Ostatnimi czasy jest nieco lepiej, piję więcej wody, herbatę zieloną, od 2 tygodni jeżdżę na rowerzę (po 20-30km) oraz rano biegam (bywa to nieco.uciążliwe gdyż mam astmę i staram się jak mogę). Jednak mimo to mam wrażenie, że mój brzuch stoi w miejscu. Co powinnam robić, by go "zrzucić"? Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, wygląda jakby był ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz owsianke na sniadanie, 5 lyzek zalewaj woda albo mleliem. Jedz zmielony albo pij erbate z kopru na wzdecia. Cwiczenia na miesnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrzuć cukry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyłość brzuszna mówią,że to problemy z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz z owsianka zmielone siemie lniane na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tą owsianką...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś badania pod kątem rozejścia mięśni brzucha i przepukliny? Spróbuj w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś zabiegi wyszczuplające? Dużo dobrych opinii słyszałam o zabiegach Redustim - można po nich schudnąć nawet trzy rozmiary. Wykonują je w Vici Clinic w Krakowie. Pakiet 8 zabiegów jest w cenie 1090zl, ale naprawdę dają super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz mięsa - voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozbyłam się brzucha korzystając z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535 :) kosz to tylko 6 zł także warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, może jakaś dobra dieta? Po wykluczeniu problemów gastrycznych warto wybrać coś zdrowego, lekkostrawnego, połączyć to z ćwiczeniami + może jeszcze jakieś zabiegi modelujące ciało typu https://wellderm.pl/modelowanie-ciala/ i efekt może być naprawdę fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka_gonia
no to seria ćwiczeń na oponkę od Chodakowskiej lub Mel B (chociaż ja osobiście wolę tą drugą, ale każdy musi dopasować tempo i jakość ćwiczeń do siebie) i do tego dorzucić coś na poprawę spalania jak iqacai, odstawić pieczywo, makarony, słodycze ograniczyć mięsko i nabiał i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaat123
nie mam oponki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do puki nie zmieniłam swoich nawyków żywieniowych i nie zaczęłam ćwiczyć to zawsze miałam tą oponkę. Teraz chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu + basen. Zamówiłam sobie dietę do domu z dietbox. Wybrałam opcję dla osób aktywnych fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×