Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksana1999

Pytanie do mężczyzn: zwrócilibyście uwage na kobiete w męskich ciuchach?

Polecane posty

Gość Roksana1999

Nie chodzi mi tu o dziewczynę która typowo upodabnia się do chłopaka tylko taką ładną, zadbaną tylko że ubraną po męsku. Co myślicie? Osobiście znam taką dziewczynę i ma straszne powodzenie, ale jestem ciekawa waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tamta dziewczyna ma straszne powodzenia to już pewnie nie ma WIANUSZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 21
Jak dziewczyna jest ładna i ma fajny charakter to ciuchy nie mają żadnego znaczenia chodź nie ukrywam że wolałbym dziewczynę ubraną jak dziewczyna, a nie jak chłopak aczkolwiek jeżeli dziewczyna by mi się naprawdę podobała mogłaby jak dla mnie nawet nosić bokserki, mi nic do tego. Niech każdy się ubiera jak chce, takie jest moje zdanie poza tym mamy 21 wiek, trochę tolerancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Kamila
Sama jestem dziewczyną ubierającą się jak chłopak i nie widzę w tym nic złego ;) A co do powodzenia to jeśli mam być szczera mam wywalone, jak ktoś będzie mnie kochał to pokocha mnie taką jaką jestem ;) A co do odpowiedzi pana wyżej to polać mu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zależy co to są za ciuchy bo np. kobiety w męskich bluzach wyglądają słodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w męskich ciuchach dla mnie są super! ;) Wiem że nie chodzi ci tutaj Roksana o dziewczyny które typowo wyglądają jak chłopak, ale to niesamowite jak dziewczyna może upodobnić się do chłopaka. Gorzej jak chłopak chciałby nosić damskie ciuchy i upodobnić się do dziewczyny. Wtedy już jest nie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem że wszystko jest fajne byle nie do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 25
Jak dziewczyna jest ładna to dla mnie nie ma problemu tylko pytanie czemu wtedy ubiera się jak chłopak ? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam koleżankę która wygląda jak chlopak i często właśnie mylą ją z facetem i jest z******ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam dziewczyne która jest bardzo ładna, zadbana itd. i nosi meskie ciuchy i szczerze to nie rozumiem tego fenomenu bo skoro dziewczyna jest ładna to nie może po prostu ubierać się jak dziewczyna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako dziewczyna napiszę tutaj że wiele dziewczyn według mnie nosi się tak dla szpanu xd albo często takie dziewczyny są homo ;p the end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×