Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet wstaje rano do pracy i budzi ku...a caly dom

Polecane posty

Gość gość
Mój też tak napieprzał telewizorem, jak chciałam spać, więc też zaczęłam być złośliwa. Budziłam go i pytałam, czy coś ogląda, bo chcę zasnąć, a przy telewizorze nie mogę i czy móże zgasić telewizor, skoro go nie ogląda. Rozbudzał się i był wściekły. Albo robiłam sobie herbate, zapalałam światło siedziałam i piłam, od czasu do czasu szukając czegoś w szufladzie, żeby się zbudził. Jak pytał wściekły czemu hałasuję, to mówiłam, że nie mogę zasnąć przy telewizorze. Oduczył się wreszcie tego telewizora. Jeśli Cię dziecko w nocy budzi, yto nie krępuj się, zapalaj światło i przynoś dziecko do karmienia do waszej sypialni. Niech zobaczy jak to fajnie, że Ty nie śpisz, to i on nie będzie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z****** egoista ktory mysli ze jak on wstaje to ci co nie musza tez maja wstac... Takiego masz samoluba i raczej sie nie zmieni bo tak zostal wychowany wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówią, że singielki tylko udają, że są szczęśliwe.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem tu nie leży w parze czy singielstwie, tylko w nieodpowiednim wyborze a potem w nieumiejętności zmiany tego wyboru tylko tyle i aż tyle dla niektórych czy dla większości raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spanie z kims w jednym pokoju czy nawet łóżku zawsze niesie dyskomfort i gorszy sen. Nie ma cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jutro mnie obudzi rano obije mu morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×