Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona1101

zdrada mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
tak .jak raz zdradzil to bedzie zdradzal.duzo zonatych szuka kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sie rozejsc niz zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna zonaci sie chcieli umawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja odpowiedz przysporzy sobie wielu wrogów, jednak powiem Ci tak: znasz siebie najlepiej, nie wiem jakim typem osoby jesteś. Jeśli masz potencjalnego faceta żeby się z nim przespać to to zrób. Oko za oko- ja według tego żyje. Od razu mówię- to nie naprawi twojego zeiazku ani trochę, ale może dac ci więcej kontroli nad twoim życiem. Jeśli nie chcesz go zdradzić to teho nie rób ale jeśli masz na to ochotę, chciałabyś poczuć coś innego to powinnaś to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewalam ze jestem zdradzana bo zawsze jak wracal z delegacji to zamiast mnie przerznac porzadnie i nadrobic zaleglosci to udawal ze jest zmeczony. Ja bylam bardzo atrakcyjna bardzo sie facetom podobalam tak ze moglam co godzina pod innym sie zwijac z roskoszy ale nie robilam tego az do momentu gdy naprawde poznalam super przystojnego wtenczas nie wytrzymalam i w hotelu z nim sie umowilam, tylko dlatego to zrobilam bo chcialam sie mezowi zrewanzowac, Ale na jednym spotkaniu nie skonczylam bo doszlam do wniosku ze szkoda mi go od siebie odwalac gdy mnie tak wspaniale posuwal a mial czym i do tego mial grubego, dyskretnie od czasu do czasu z nim sie spotykalam tylko na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×