Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tychy Nauka Jazdy

Polecane posty

Gość gość

Szkoła Nauki Jazdy Tychy. Kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Jazdy Tutro. Najlepsza szkoła jazdy!!! Polecam wszystkim, którzy chcą by nauka pozostała ich miłym wspomnieniem :) Już od samego początku panuje super atmosfera;) Instruktorzy są NIESAMOWICIE spokojni i zadziwiająco cierpliwi. Grafik jest zawsze dopasowany do kursanta,Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Nauki Jazdy Tutro w Tychach . Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza z najlepszy to Tutro Super szkoła, fantastyczna atmosfera, instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Po prostu najlepsza!Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutro to Szkoła godna polecenia, instruktorzy z profesjonalnym podejściem . Bardzo polecam i zachęcam do nauki w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośrodek Tutro Moim zdaniem najlepsza szkoła nauki jazdy w okolicy ;) Profesjonalne podejście do kursanta, świetni instruktorzy, uczą naprawdę skutecznie. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie na kurs jazdy pojechałbym najbliżej od domu, a po zdaniu egzaminu min. zajęcia bezpiecznej jazdy np. na torze. Tutaj masz link do ciekawej oferty - http://driveracademy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do super szkoły nauki jazdy w www.szkolyjazdypzm.pl i bardzo dobrze dzięki nim nauczyłam się jeździć i instruktor z którym jeździłam był cierpliwy i do skutku tłumaczył bez nerwów jak i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do super szkoły nauki jazdy w www.szkolyjazdypzm.pl i bardzo dobrze dzięki nim nauczyłam się jeździć i instruktor z którym jeździłam był cierpliwy i do skutku tłumaczył bez nerwów jak i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Jeżeli ktoś z was jest z okolić Szczecina to polecam ten ośrodek www.alien.szczecin.pl. Chodziłam do nich na kurs, który zakończył się zdanym egzaminem na prawo jazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Ja również znam ta szkołę nauki jazdy Szczecin i sama chodziłam tam na kurs i wiem, że nauczyli mnie dobrych umiejętności jazdy i dobrych nawyków. Nie miałam żadnych obaw jak sama wsiadła do auta po odebraniu prawka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×