Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mój facet ma rację czy to on zachował sie jak cham?Doradźcie cos

Polecane posty

Gość gość
Spotkania raz na tydzień to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu nie zalezy...tylko czemu nie zrywa? robi ci tym krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wczoraj koło 15 zadzwonił już z miejsca meczu i wypytywał do której koleżanki jadę.potem dzwonił tuż po meczu ale nie odebrałam...Przed meczem przeprosił mnie że ,,siedzisz w niedzielę sama,,było mu orxykro.jezdxi na mecze ze stałą ekipa ( mnie kiedys zabrał dwa razy) i teraz, zabrało miejsca dla mnie bo już było 5 miejsc w aucie.o 1 w nocy miałam nieodebrane połączenie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu tygodnia pracujemy na inne zmiany i rozumiem że każde z nas jest zmęczone ale sb i ndz powinien spędzić ze mną jeśli mu zależy i jest zakochany.jesli nie to po.prostu to się samo jakoś zakończy a ja poszukam kogoś innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie ile mam lat? 27 a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon zostawił bo wiedział ze ma na kod, ze i tak przez to nie przejrzysz ;p chciał się popisać ze niby nic nie ukrywa...A jak ,,zasmialas sie" ze ma na kod tel. To co on na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodałam,ze " nie nie chce sprawdzac" ale telefon zostawił na stole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,kurcze...zle sie z tym czuje,ze chcialabym go kontrolowac bo znowu by wyleciał z tekstem,ze "oo widze kontrola na całego" był ze mna do 2 w nocy i do nikogo nie pisał ani nikt do niego wiec ...gdyby kogos miał to wiadomo,zeby z nią pisał bo to sb wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamuetam twoje poorzednie tematy, o tym ze cie oszukal ze jest chory i pojechal na mecz i ten ze jak mu napisalad ze masz okres to on zrezygnowal z przyjazdu. jesli myslusz ze tak wyglada milosc to masz jakies braki emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 to ona? Jak tak to naiwna jesteś autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za wypowiedzi.on czeka aż ja sama zrezygnuje z niego prawda?Jezu jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo juz to zakonczyc jak nie chcial do ciebie przyjechac bo mialas okres, wtedy wyszlo po co sie z toba spotyka...nigdy mu na tobie jako osobie nie zalezalo. Spotkac sie w weekend, bzyknac cie i wracac to swoich kumpli, panienek itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.56 dokładnie. Było po tej sytuacji widać ze zależy mu tylko na seksie. Ludzie dobrze Ci radzili a Ty dalej w to brnelas, co sobie wyobrazalas? Jesteś naiwna. Zachowaj godność i zerwij nochyba ze wolisz się plaszczyc i zebrać o spotkania, a on się z spotyka z Toba dla seksu. Woli kumpli, pewnie ma tez ,,koleżanki" z którymi pisze i ktorych nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro ma regularne koleżanki do seksu to po co mu ja? Tysiące smsów,przez całe dnie telefony,az tak bardzo chciałoby mu się poświęcać swój czas na pisanie do mnie? Z tym okresem to jest tak że ja na prawdę nie miałam.ochoty na faceta wtedy i pierwsze dwa dni okresu to dla.mnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jeśli jestem tylko od seksu to znaczy że słabo mu się podobam z wyglądu ,nie fascynuje go,nie pociagam za bardzo? Nie ma pożądania ani chemii?Z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co my ci znowu bedziemy tlumaczyc, jak ty i tak nie zrozumiesz. Tylko po co co chwila zakladasz nowy temat hak uwazasz, ze on cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym momencie czuje sie brzydka, nudna, wartosc nisko ,ze nie potrafilam go w sobie rozkochać.. Ok do seksu wystarczy srednio-ładna i moze byc. Ale na stałe...to juz musi miec coś więcej. Wiecie co:( Najgorsze jest to,że on poznał moich rodziców, chciał ich akceptacji,jak nie zostawał u mnie na niedziele to pytal"a TWOI RODZICE co na to,ze nie zostalem"? On bardzo chciał wkupic sie w łaski moich bliskich,nawet dzieci mojej siostry dostawaly od niego czekolade i "kieszonkowe" Kurcze:( Byl przekonywujacy,ze nawet moja mama stwierdziła,ze on jest we mnie zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to Twój facet? Po prostu bliższy kolega. Nie wygląda na zakochanego, ale nie można oceniać po kilku wpisach. Nie narzucaj się, zobaczysz jak się ułoży, z seksem też nie szalej, jak mu zależy to poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespalam się już z nim dwa razy.ale z mojej strony żadna rewelacja ..Myślałam że to przez nudny seks ..Powiedział mi że mam się nie martwić bo nie od razu kobieta jest w tym dobra.a ja na to w żartach że ja pocwuczyc muszę i robić to częściej a niby kiedy skoro mam faceta raz na tydzień? I on nic nie odpowiedział...Była zmiana tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiało nudą w związku, że musicie robić problemy o takie pierdoły? Ludzie... Proszę was nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się kobieto wiecznie nie zastanawiaj, czy misio cię kofa, tylko jak ci nie odpowiada jego zachowanie, to wymień go na lepszy model. Po co masz się użerać z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań? Tego kwiatu pół światu, tylko chcieć. I nie zawracaj więcej głowy na kafeterii, bo nic nowego i tak nie usłyszysz. Zamykam temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×