Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usunięcie kleju i tynku z drewnianej komody

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś sposoby na usunięcie kleju i tynku z drewnianej komody ? Nie chce ruszać tego bez zastanowienia bo jeszcze pogorszę sprawę znając mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Bondex_
Cześć! Na początku warto spróbować usunąć zabrudzenia wodą z mydłem. Jeśli się nie uda to będziesz potrzebować dużo silniejszego środka, przy okazji specjalnie dedykowanego drewnu. Polecam Ci Bondex Usuwacz Uniwersalny, który uważany jest za bardzo skuteczny w przypadku usuwania starych powłok malarskich, czyszczenia powierzchni zabrudzonych środkami gruntującymi, czy klejami akrylowymi. Preparat ma żelową konsystencję, więc nie będziesz miał żadnych problemów z jego nakładaniem. W przypadku zabrudzeń, które opisałeś, po nałożeniu środka na całej powierzchni należy odczekać ok. 5 minut, a następnie usunąć go szpachelką, albo miękką, metalową szczotką. Postępuj zgodnie z instrukcją i pamiętaj, że środka nie należy stosować w temperaturze niższej niż 10 stopni C, i wyższej niż 25. Pozdrawiam serdecznie, Ekspert Bondex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak mam zabejcowaną i pomalowaną lakierem starą szafkę,to też ten środek się sprawdzi ?Chce póżniej pomalować na kremowo,więc jaką farbą?Proszę o pomoc i pozdrawiam.Malarka amatorka Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×