Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rower dla dziecka

Polecane posty

Gość gość
O rozmiar kół oraz odpowiedni rower dla dziecka najlepiej zapytać w sprawdzonym sklepie rowerowym. Ja rower dla swojego dziecka zakupiłam w www.rowmot.eu Jest to sklep i serwis rowerowy, który zatrudnia osoby znające się na tym sprzęcie. Tam uzyskacie niezbędne informacje i zakupicie odpowiedni rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam rower na komunie dla swojego syna w sklepie www.grawitacyjny.pl , polecam mają dobre zniżki i super akcesoria dodawane do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esperanda
ilość cali musi być dostosowana do wzrostu dziecka :) Kiedyś rower był świetnym prezentem na komunię, dzisiaj już w sumie nie wiadomo nawet co dzieciom kupić. Zdecydowałam się jednak na srebrny medalik zakupiony tutaj: https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne.html :) W końcu komunia to taki idealny moment na zbliżenie się do Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja rowery dla mojego dziecka oraz dla siebie zakupiłam od firmy www.roweryrolki.pl Mają szeroki wybór solidnych rowerów w całkiem niezłych cenach. W ich ofercie znajdziecie też różnego rodzaju akcesoria rowerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Świetnej jakości i ładny rowerek kupiłam w sklepie www.jokomisiada.pl. Można trafić na ciekawe promocje. Ceny ogólnie bardzo konkurencyjne, szybka i sprawna obsługa zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam dla swojego synka rowerek biegowy z toyz, jest jeszcze za mały na rowerek z kółkami, dopiero jak podrośnie to będe o nim myślała. Obecnie ten bardzo dobrze mus służy. Lubi nim jeździć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam dla swojego synka rowerek biegowy z toyz, jest jeszcze za mały na rowerek z kółkami, dopiero jak podrośnie to będe o nim myślała. Obecnie ten bardzo dobrze mus służy. Lubi nim jeździć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccacs

Po ocenach trafiłem do rowertour.com i jestem zadowolony. Moim zdaniem jeden z najważniejszych plusów tego sklepu. Nigdy zwrotu nie robiłem, bo pakują wszystkie elementy wzorowo i widać, że jakościowo jest bardziej niż optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na pewno zawsze liczy się jakość. Jeśli chcecie, żeby dziecko lubiło jeździć na rowerze i czuło się na nim komfortowo, to lepiej wybrać dobrej jakości model. Widziałam, że tutaj mają dobre rowery dziecięce http://www.greenbike.pl/rowery-dzieciece-c-11.html  . Dostępne są różne rodzaje pojazdów, także dla dziewcząt. Ceny są na każdą kieszeń, więc jeśli planujecie taki zakup, to warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×