Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linklink

Wiecznie zmęczony facet

Polecane posty

Gość linklink

Pomocy, mam już dość. Jestem w kilkuletnim związku z facetem, rozumiemy się w miarę dobrze, podobne zainteresowania, spojrzenie na świat itd. Ja jestem po 30-tce, on pod 40-tke. I jest jeden problem, on jest praktycznie zawsze zmęczony. Pracuje 9 godzin dziennie, wstaje o 5 rano, wychodzi z pracy o 16.00, idzie spać o 21.00. Kiedy jest w domu to myje się, je obiad, który ugotowałam (prowadzę własny biznes z domu, więc to głównie ja gotuję), poczyta wiadomości, czasem coś obejrzymy i idzie spać. Zero seksu. Do niedawna to głównie ja go inicjowałam i wtedy się kochaliśmy, ale szczerze to szału w tym nie było, dość podstawowy pakiet z jego strony :classic_cool: Ostatnio nawet jeśli próbuję coś zainicjować to on tłumaczy się zmęczeniem,a kiedy go wczoraj przycisnęłam, kiedy właściwie nie jest zmęczony, to wyszło, że w niedzielę, bo wtedy ma wolne od pracy :O Moje potrzeby są trochę większe niż raz na tydzień, przy dobrych wiatrach. Co ja mam zrobić? Dbam o siebie, dbam o seks, pieszczę go na różne sposoby ale o ile przeciwko pieszczotom nic nie ma, to do porządnego rżnięcia już się nie zabiera. Pomocy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila obiecuję swietne wirtualne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linklink
Nie chcę wirtualnych doznań, chcę normalnego zdrowego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie zbada.permamentne zmeczenie jest przy niedoczynnosci tarczycy i chloniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila to miło popiszemy bo tu się nie da rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dzięki za normalną odpowiedź, wyślę go na badania, chociaż nie cierpi lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linklink
Do gość dziś ktorejliterkiwnieinteresujemnienierozumiesz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zasadnicze. Jak wyglądał seks na początku związku? Też był wtedy "wiecznie zmęczony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tarczycy tsh t3 t4.to z krwi.objawy chloniaka to oprocz zmeczenie_ chudniecie wysypka poty nocne.moze jeszcze najnormalniej w swiecie ma problemy ze wzwodem.w tym wieku zdarza sie.facet woli udawac e go głowA boli niz przyznac sie do porazki.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linklink
@Rahwin nie, nie był, na początku było normalnie, kilka razy w tygodniu, wspólne orgazmy, ogólnie miewaliśmy różne problemy ze związkiem i docieraniem się ale seks akurat zawsze był ok. @gość dziś ma od kilku miesięcy problemy ze skórą twarzy, ale to raczej nie jest wysypka, bardziej podejrzewam trądzik różowaty i też go próbuję z tym wygonić do lekarza, na razie z marnym skutkiem. A jeśli chodzi o problemy ze wzwodem to raczej nie, bo jesteśmy ze sobą w tych kwestiach dość szczerzy i już zdarzało się, że tłumaczył to zmęczeniem i kiedy zobaczył, że podchodzę do tego normalnie, to on też zaczął. A same problemy nie zdarzały się często, może raz na parę miesięcy, wg mnie to normalne. Tyle, że teraz zmęczeniem tłumaczy brak seksu w ogóle i to już nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz pogadac napisz grzesiek.900@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Mysle, ze moze mieć depresje, albo potrzebuje obcej kobiety dla odmiany. Seks w trojkącie by go na nowo rozbudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxd
Haha pieszczory cve, masz na mysli LODA? NO WLASNIE! HA BO oni to wola. Nie lu ia seksu, zalezy im tylko na oralu. I taka prawda. Jest wygodnym egoista a do tego moze masz tam luzy? Minetke Ci robi? Tak juz bedzie, zawsze bedziesz go zmuszac do "klasycznrgo seksu"- oni nie lubia c**ek. Tak zr. Mozesz mu pokazac mon wpis, zobaczysz co zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linklink
Seks w trójkącie to raczej ja mu proponowałam pół żartem pół serio, ale widać było, że nie podchwycił tematu. I nie, faceci też go nie interesują :P @gośćxxd Eh, nie mam żadnych luzów, raczej też bym to poczuła gdybym miała. Tak, ma na myśli loda, on też mi robił minetki ale przed tym całym zmęczeniem. Nie wykluczam niczego, może i masz rację, że jest wygodnym egoistą, ale najpierw jednak wyślę go na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz na meil powiem ci co moze byc przyczyna - michals_35@interia.pl Tez tak miałem z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrrr
Autorko no wlasnie, masz odpowiedz. On po prostu nie lubi sie z Toba kochac, moze go nie zaspokoajasz tam na dole. Woli jak mu o*******esz. Sam Cie namawia na loda czy co? Jak to wyglada? Piescicie sie i on mowi skacz lodem bo nie chce seksu? Ps. Tego od trojkatow nie sluchaj to troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqgość
Powiedz mu po prostu ze teraz juz wiesz,ze woli Twoje usta. I ma cie gdzies. Ja bym takiemu dewiantowi odrazu wygarnela. A y potulnie mu obciagasz, co za idiotka. Czemu mu nie pokazesz tego tematu? Dowie sie co o ni. Myslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
video2481630/classy_babe_gets_cum_bath_from_plastic_cock_in_glorthole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doautorki
Boshe ile kobiet ma takie problemy. Faceci chyba faktycZnie wola SEKS ORALNY A KLASYCZBY MOZE DLA NICH NIE ISTNIEC. Kiedys tez wolal jak mu loda robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linklink
@Qqgość Jestem z facetem od kilku lat, kocham go, przeżyliśmy razem dobre i złe chwile, wspiera mnie w trudnych sytuacjach i stoi zawsze po mojej stronie ale kiedy robię mu dobrze to jestem idiotką? Zastanów się czasem, co mówisz/piszesz. @gośćgrrr z niczym nie wyskakuje, sama go zaczynam albo całować albo pieścić kiedy jestem napalona, dla mnie to normalna gra wstępna. Bo w normalnym związku ludzie się pieszczą i sprawiają sobie przyjemność. Tyle, że teraz przestał wykazywać inicjatywę do czegoś więcej. A poza tym, ludzie, rozumiem, że to ja mam tu problem i proszę o poradę i że to tylko kafe, ale nie przeginajcie i nie róbcie ze mnie d***** a z mojego faceta dewianta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllkaoo
Ej dziewczyno ale taka prawda. Facet nie chce cie ******* Masz teraz skutki swojego "pieszczenia ukochanej osoby". Szkoda ze on Cie tak nie kocha, to ze Ci sie odwdziecza? Nic nie znaczy. Ale nie zalezy mu na bliskosci z Toba. A jak bylo wcesniej? Kochaliscie? Ile trwa taki stan? Ok nie wykazuje inicjatywy, tzn jak to wyglada? Przyzwyczail sie ze robisz kolo niego i tyle. A "zakochane" po uszy daja sie wykorzystywac, bo tak jest. Spojrz prawdzie w oczy, facet ma cie totalnie gdzies. Powiedzial ci chociaz czemu nie chce Cie bzykac? Autorka zaraz ucieknie bo nie zniesie prawdziwej krytyki ukochanego...:) seks to dawanie przyjemnosci jak wspomnialas, a le tez chcec bliskosci, okazanie milosci. Moze juz jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn może być kilka, trudno jest zgadywać nie siedząc facetowi w głowie. Na początek zaczął bym od tych medycznych. Pakiet podstawowych badań okresowych, morfologia itp. Dopiero po wyeliminowaniu zmęczenia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi czy chorobą, zaczął bym sprawdzać resztę. Może faktycznie seks z Tobą mu spowszedniał, sam się rozleniwił a poziom testosteronu mu "leży" w sensie dosłownym i w przenośni:) Jak u niego z wagą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojagość
Rahwin jestes meczyzna? A Ty jako facet vo preferunesz,wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rahwin jestes meczyzna? A Ty jako facet vo preferunesz,wolisz? " Nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbu
Czy jestes mezczyzna czy kobieta? Ty jaki seks preferujesz, tez wolisz oralny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem i zdecydowanie preferuje penetracje ale co to ma do rzeczy ? Ludzie miewają różne dziwne problemy ze sobą.Czasami nie ma jednoznacznych i prostych rozwiązań. Bardzo często zdrowemu facetowi z popędem wydaje się , że jak jemu się chce to i innym powinno się chcieć tak samo jak jemu...I trudno mu się postawić w czyjejś sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrr
Rozumiem, dziekuje za odpowiedz. Mam prosbe, moze sprobowac porownac te dwie rzeczy,mianowicie seks oralny i klasyczny. Z punktu odczuc fizyczbych mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są 3 przyczyny: 1. Albo jest chory 2. Albo ma inną 3. Albo go nie kręcisz i woli pojechać na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×