Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpodciśnieniem

dlaczego zarzucacie mężczyznom to że chcą was zdobyć ?

Polecane posty

Gość gośćpodciśnieniem

nie rozumiem tych zarzutów , że chcemy was do seksu itp skoro jesteście dla nas atrakcyjne i tak kieruje nas natura ? was też to co w końcu mamy robić? chcieć was czy olewać ? puknijcie się w głowę i odpowiedzcie mi na te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że mężczyzna zdobywa kobietę to jest naturalne, tak samo jak sam sex. chodzi o to by nie traktować drugiej osoby przedmiotowo tj. być z nią jedynie dla bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróćmy sytuację. spotykasz się z kobieta która przychodzi do Ciebie tylko by cie wybzykac , wtedy gdy ma akurat na to ochotę. Po czym wychodzi i mówi pa a ty zostajesz sam i zaczynasz się czuć jak zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhj88hhuio
Dokładnie,my uwielbiamy byc zdobywane,pożądane ale cierpimy gdy jestesmy traktowane przedmiotowo w sensie gdy to zdobywanie konczy sie wraz ze spuszczeniem za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce być traktowany przedmiotowo! Ktora chętna mnie wybzykać i olać może wpadać bez zapowiedzi. Podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ogłoszenie , przedstaw swoje walory i ktoś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy każdy potencjalny kandydat jest już naznaczony chęcią traktowania przedmiotowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcemy żebyście najpierw widzieli w nas człowieka, kochali nas, chcieli z nami spędzać czas i rozmawiać, a dopiero potem myśleli o seksie. Żeby seks wychodził z poczucia bliskości z nami a nie żebyśmy były przedmiotem do wyzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen Najpierw miłosc potem seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, jak masz takie problemy, to daj ogłoszenie w prasie - na pewno znajdzie się jakaś dziunia do bzykania bez tej otoczki ze zdobywaniem, kochaniem, paplaniem, "bólem głowy", niedyspozycją fizyczną...itp, itd :D, a najlepiej kup sobie dmuchaną lalę i wal ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróćmy sytuację. spotykasz się z kobieta która przychodzi do Ciebie tylko by cie wybzykac X Jestem 100% za ktos tez panowie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam przypadki gdy umawiali się na bzykanie i było ok do czasu gdy się jedno zakochało w drugim. nie zawsze intymność można oddzielić od uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×